Antistresové omalovánky s květinami

5 hodnocení
 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Antistresové omalovánky plné květinových kompozic jsou ideální na relaxaci a vyplnění času po těžkém dni či deštivém víkendu. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
67 Kč
Kód produktu 2582
Značka Ditipo
Kategorie Omalovánky pro dospělé
Položka byla vyprodána...
 

 • antistresové omalovánky pro dospělé či starší děti
 • krásné květinové kompozice
 • pevná vazba
 • rozměr 200 x 126 mm
 • matná laminace
 • 20 listů
 • gramáž papíru 100g/m2

Omalovánky

Antistresové omalovánky plné květinových kompozic jsou ideální na relaxaci a vyplnění času po těžkém dni či deštivém víkendu. 20 listů se 40 překrásnými květinovými vzory, která čekají na vybarvení. Omalovánky jsou na bílém papíře a jsou ideální pro práci s pastelkami či fixy na papír. Rozzařte Váš den barevnými květy a uvolněte se při kreativní činnosti. 

omalovanky

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale skladujte v suchu a nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ditipo je renomovanou značkou, která se specializuje na dětské hračky, hry a vybavení pro děti. S více než 25 lety zkušeností na trhu je Ditipo dobře známým jménem pro rodiče, kteří hledají kvalitní a bezpečné produkty pro své děti.

Hlavními produkty od značky Ditipo jsou:

 1. Hračky pro děti: Ditipo nabízí široký výběr hraček pro děti všech věkových kategorií. Od hraček pro nejmenší po stavebnice, hry, autíčka a panenky, Ditipo pokrývá široké spektrum zábavy pro děti.

 2. Hry a hlavolamy: Pro starší děti a rodinnou zábavu jsou k dispozici různé deskové hry, puzzle a hlavolamy, které podporují rozvoj logického myšlení a dovedností.

 3. Dětský nábytek a vybavení: Ditipo také nabízí nábytek a vybavení pro dětské pokoje, včetně postýlek, stolků, židlí a dalšího.

 4. Kreativní potřeby: Značka podporuje tvůrčí rozvoj dětí tím, že nabízí kreativní potřeby, jako jsou pastelky, barvy, a výtvarné sestavy.

 5. Oblečení a doplňky pro děti: Ditipo má také širokou nabídku dětského oblečení, obuvi a doplňků.

Ditipo si zakládá na kvalitě a bezpečnosti svých produktů. Všechny výrobky prochází přísnými testy a splňují nejvyšší normy bezpečnosti pro děti. Značka také klade důraz na kreativitu, vzdělávání a zábavu dětí prostřednictvím svých produktů.

Celkově je Ditipo spolehlivou značkou pro rodiče, kteří hledají kvalitní hračky a vybavení pro své děti. Jejich produkty podporují rozvoj dětí a zajišťují, že se děti mohou bavit a učit zároveň.