Artmagico Akrylové barvy sada 12ml x 24ks

120 hodnocení

Profesionální akrylové barvy zn. Artmagico s vysokým obsahem pigmentu a výbornou krycí schopností v té nejvyšší možné kvalitě vhodné pro umělce, studenty a každého, kdo rád maluje s kvalitními materiály. 

Položka byla vyprodána…
299 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 80289
Artmagico Akrylové barvy sada 12ml x 24ks
120 hodnocení
Artmagico Akrylové barvy sada 12ml x 24ks
Tip

Detailní popis produktu

 • sada akrylových barev zn. Artmagico
 • obsahuje 24 ks barev ve 12 ml kovových tubách
 • baleno v krásné designové papírové krabici
 • barvy s vysokým obsahem pigmentu a výbornou krycí schopností v té nejvyšší možné kvalitě
 • syté a zářivé, po zaschnutí lesklé
 • mají příjemnou krémovou strukturu a přilnavost
 • použití na široké škále povrchů - kámen, plátno, plast, kov, sklo aj. 
 • perfektní krytí i na tmavém povrchu
 • bezpečné a netoxické
 • po zaschnutí jsou voděodolné a světlostálé
 • umělecký materiál, není vhodné pro děti
 • barvy jsou také k dispozici v těchto variantách: kusová varianta 59 ml x 1, sada 59 ml x 10 ks, sada 59 ml x 28 ks

Akrylové barvy Artmagico

Akrylové barvy v sadě 24 ks x 12 ml zn. Artmagico v prémiové kvalitě s výbornou krycí schopností a s vysokým obsahem pigmentu. Barvy jsou po zaschnutí lesklé, rychle schnou a jsou vhodné jak pro hobby malíře, tak pro profesionály. Akrylové barvy jsou barvy založené na vodní bázi, v umělecké tvorbě jsou relativně novým typem barev, který má bezpočet výhod. Jedná se disperzní barvu na bázi polyakrylové pryskyřice. Největší výhodou akrylových barev je, že jsou ředitelné vodou, ale po svém zaschnutí jsou naopak voděodolné, barvy se dají mezi sebou míchat a nechat vzniknout novým odstínům, barvy mají krémovou jemnou konzistenci a výborně kryjí. Díky svým vlastnostem jsou vhodné pro malbu na všechny materiály - papír, plátno, dřevo, látka, kůže, ale i stále oblíbenější kámen. 

Barvy v balení 

titanium white, lemon yellow, mild yellow, flesh tint, orange yellow, vermilion red, crimson red, pink, magenta light, pale purle, mauve pale, sky blue, cerulean blue, cobalt blue, ultramarine, emerald green, pale green, viridian, sap green, gold, silver, burnt sierra, burnt umber, black

6_1

Pro koho jsou akrylové barvy Artmagico určeny?

Zamilují si je jak začínající malíři, kteří díky nim objeví kouzlo akrylových barev, tak i zkušení malíři, kteří ocení jejich vlastnosti

Vlastnosti akrylových barev

Akrylová barva se nejčastěji používá k malbě, ale také do kombinovaných výtvarných technik či na akrylový pouring. Akrylová malba je velmi oblíbená výtvarná technika. Základní vlastností akrylové barvy, na rozdíl od olejových barev, je rychlé schnutí, které je v rámci minut. Je to její super vlastnost, díky tomu výtvarná díla bývají poměrně rychle vytvořená a je možné se k nim stále vracet dokud nejsou kompletně dokončená.

Akrylová barva velmi dobře drží na různých površích a jde s ní malovat téměř na vše, lépe drží na porézním povrchu. Akrylová barva je vodou ředitelná, případně pro zachování sytosti barvy, je též možné použít na ředění pouring medium. Po zaschnutí jsou barvy nesmyvatelné a stálobarevné. 

Jak na akrylové barvy

Chystáte se propadnout do světa akrylových barev a nevíte co si pořídit? 

Vedle kvalitních akrylových barev budete potřebovat nádobu s vodou, kvalitní štětce (syntetické či přírodní), papírové či látkové utěrky na utírání vody ze štětců a palety

Dále potřebujete předmět, na který se chystáte malovat a případně nějakou podložku, kde budete tvořit, protože akrylové barvy po zaschnutí není možné umýt. Takto jednoduché to je.

Použití akrylových barev

Akrylové barvy, díky svým vlastnostem, je možné použít na většinu povrchů. Od papíru, plátna, dřeva, plastu, látky, koženky, kůže, kamene, kov až po porcelán či sklo. Barva lépe drží na porézním povrchu, na neporézním povrchu např. porcelánu nebo skle, může dojít k mechanickému poškození (odření, poškrábání, otěr). Proto u neporézních materiálů doporučujeme zafixovat.

Fixace akrylových barev 

Záleží na jaký povrch jste malovali. Obecně doporučujeme zafixovat povrch lakem (ať už ve spreji nebo pomocí štětce). V případě skla, porcelánu či keramiky doporučujeme zapéct, a to minimálně na 160°C po dobu jedné hodiny. Pokud jste malovali na látku, stačí zažehlit přes pečící papír.

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, díky vysokému obsahu pigmentu by se zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi bez dohledu.


AKRYLOVE BARVY ARTMAGICO

Artmagico je značka, která vstoupila na scénu uměleckých potřeb se závazkem přinést umělcům a kreativním jedincům nový zážitek z tvorby. Zde je několik klíčových prvků, které tuto značku představují:

 1. Inovativní Produkty: Artmagico se zaměřuje na výrobu inovativních uměleckých nástrojů a potřeb, které pomáhají umělcům dosáhnout nových úrovní kreativity. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na výkonnost a jednoduchost použití.

 2. Kvalita a Spolehlivost: Značka Artmagico si zakládá na kvalitě svých produktů. Výrobky jsou pečlivě vybrány a testovány, aby splňovaly očekávání umělců a poskytovaly spolehlivost v jejich práci.

 3. Podpora Umělců: Artmagico aktivně podporuje uměleckou komunitu. Spolupracuje s umělci, pořádá umělecké soutěže a workshopy a vytváří prostor pro sdílení umění a inspirace.

 4. Široká Škála Produktů: Značka nabízí širokou škálu uměleckých potřeb, včetně akvarelových štětců, fixů, brush penů, barev a dalších materiálů pro kreslení a malbu.

 5. Kreativní Komunita: Artmagico si zakládá na budování komunity tvořivých jedinců, kteří sdílejí vášeň pro umění a tvorbu. Komunita je základem pro inspiraci a sdílení nápadů.

 6. Dostupnost a Globální Přítomnost: Produkty Artmagico jsou dostupné nejenom v jejich domovské zemi, ale také po celém světě. Získali si mezinárodní popularitu a uznání.

Artmagico je taková značka, která věří, že každý má v sobě tvůrčího ducha a potenciál pro umění. S jejich produkty můžete objevit svou vlastní uměleckou cestu a vyjádřit svou kreativitu ve svém vlastním stylu.