O nás

Fotka artmagico family

Ahoj jsme Míša a Martin, dva blázni, cestovatelé, nadšenci a rodiče dvou úžasných dětí - Samíka a Karolínky. Jsme prostě dva úplně normální lidé, kteří se rozhodli vybudovat něco hezkého. Ale pojďme od začátku.

Jednoho dne Míša objevila malý kamínek s nápisem "Všechno bude v pořádku". Dřív slyšela o nějakých kamíncích, ale nikdy žádný nenašla a tento kamínek odstartoval naši pohádku. Míša od malička ráda malovala, rodiče jí posílali na různé kroužky a výtvarky a v dospělosti pak sama založila svůj kroužek pro děti z jejich vesnice, kde se snažila předávat to, co uměla a trávila čas s malými dětmi. Při studiu, ale i následně v práci ráda relaxovala při malbě, ale s naším malým synem, už moc času nezbývalo, proto ji nadchla představa malování na malý kamínek, které nezabere moc času a předá spoustu radosti. Sedla k internetu a hledala, co je vlastně k malování takových kamínků potřeba. Ceny za akrylové fixy se jí zdály drahé a tak hledala levnější alternativy, s kterými ale nebyla spokojená. Trochu jí to všechno otrávilo, ale pak nás napadlo, že by nebylo špatné vytvořit českou značku, která by nabízela kvalitní a zároveň dostupné akrylové fixy, se kterými by se dalo malovat nejen na kamínky. Trvalo to skoro půl roku a dnes Vám můžeme nabídnout luxusní sady akrylových fixů, ale i dalších produktů, které nabízíme pod názvem Artmagico. A proč název Artmagico? Důvod je jednoduchý a říká to i náš slogan - Art is magic. Umění dokáže zázraky - z obyčejných věcí dokážete udělat neobyčejné a zároveň při malování a kreslení zrelaxujete a nabijete baterky do těžkých dní. Tak pojďme spolu tvořit a udělat svět krásnějším.

Na webu malovanykaminek.cz nenaleznete pouze produkty Artmagico, ale i další, již známé značky, které máte vyzkoušené a věříte jim. A my doufáme, že budete věřit i našim produktům, které jsme pro Vás připravovali s tím největším úsilím a jsme přesvědčeni o tom, že se nám to skutečně povedlo. Každý měsíc se Vás budeme snažit překvapit něčím novým, co do naší značky přibude.

Přejeme Vám, ať se Vám při Vaší tvorbě daří a dělá Vám jen radost.

Martin, Míša, Samík a Kája