Artmagico

Česká rodinná firma je výrobcem produktů značky Artmagico. Jedná se o velmi kvalitní produkty v prémiové kvalitě, které potěší každého, kdo jejich produkty vezme do ruky.

Artmagico nabízí tyto typy akrylových fixů:

Premium -  Artmagico PREMIUM patří k nejkvalitnějším akrylovým fixům vůbec. Bezkonkurenční inkoust, který vyniká jasnými, lesklými barvami s perfektními krycími vlastnostmi. Barevná paleta obsahuje 66 různých barevných odstínů, 3 typy hrotů od 0,7 mm do 3 mm a navíc nepřekonatelný DUAL PEN, který obsahuje kombinaci dvou nejoblíbenějších hrotů značky Artmagico. Popisovače obsahují nepřekonatelný inkoust původem z Itálie na vodní bázi, který zajišťuje plynulý tok a zároveň lesklý a neprůhledný povrch. Hroty jsou vyrobené v Japonsku, a to v té nejvyšší kvalitě.

Smart - Akrylové popisovače řady Artmagico SMART s jemným hrotem o šíři 0,9 - 1,3 mm označujeme jako univerzální akrylové popisovače vhodné pro veškerou kreativní tvorbu, a to na kterýkoliv povrch. Jejich barvy překvapí svými krycími vlastnostmi, které vynikají jak na světlém, tak tmavém povrchu. Špičatý hrot je vyrobený z porézního vlákna a patří mezi nejuniverzálnější typy hrotů, který je vhodný jak k vybarvování, tak kreslení elegantních a přesných linií. Bezespornou výhodou je taktéž vyměnitelný hrot, díky kterému ještě zvýšíte životnost těchto popisovačů.

Basic - Základní typ akrylových popisovačů značky Artmagico - Artmagico BASIC, propojuje všechny požadavky malířů začátečníků nebo méně náročných umělců. Špičatý hrot vyrobený z porézního vlákna zvládne jak tenkou linku, tak vybarvování. Díky své struktuře neodstřikuje barvu a proto se skvěle hodí na malování kamínků a zvládne i ty hrbolaté. Šířka hrotu je od 0,9 do 1,3 mm. Tento typ akrylových fixů rozšiřuje naše PRÉMIOVÉ a SMART popisovače Artmagico o cenově dostupnější variantu pro všechny a díky svému snadnému otevírání jej ocení také děti na všechny jejich projekty.

Brush pen - Brush pen spojuje výhody dvou malířských nástrojů, a to fixů a štětce. Brush peny jsou tedy fixy s hrotem, který je velmi podobný štětci. Takový hrot je vysoce přizpůsobivý a díky němu zvládnete vytvořit různé tloušťky linky. Linka se mění od tenké po širokou v závislosti na tlaku vyvíjeném na hrot. Brush peny využijete při kaligrafii, letteringu, psaní, malování, scrapbookingu, ale také vybarvování.

 
33
14991331499
Značky

Stránka 1 z 3 - 34 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 34 položek celkem