Artmagico Calligraphy Brush pen Medium

8 hodnocení

Kaligrafický brush pen zn. Artmagico je skvělý pomocník při učení moderní kaligrafie, ale ocení ho také profi kaligrafové. Malý pružný hrot se dokonale přizpůsobí tlaku Vaší ruky a psaní s ním bude radost! 

33 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 80012
Artmagico Calligraphy Brush pen Medium
8 hodnocení
Artmagico Calligraphy Brush pen Medium
Novinka Tip

Detailní popis produktu

 • kaligrafická inkoustová pera zn. Artmagico
 • tzv. brush peny pro krasopsaní a moderní kaligrafii
 • velikost hrotu "medium" nebo-li střední hrot
 • hrot je tvrdý, ale perfektně pružný
 • obsahuje speciální inkoust super ink
 • inkoust je světlostálý a voděodolný 
 • ideální pro kaligrafy, umělce, ale i ilustrátory

Kaligrafické brush peny Artmagico 

Kaligrafický brush pen zn. Artmagico je skvělý pomocník při učení moderní kaligrafie, ale ocení ho také profi kaligrafové. Malý pružný hrot se dokonale přizpůsobí tlaku Vaší ruky a psaní s ním bude radost! Artmagico nabízí dvě varianty tohoto pera - fine a medium. Na ukázku tvoření s kaligrafickým perem se můžete podívat zde. 

artmagico caligraphy brush pen

Skladování 

Pro tyto pera není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu inkoustu. 

V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Artmagico je značka, která vstoupila na scénu uměleckých potřeb se závazkem přinést umělcům a kreativním jedincům nový zážitek z tvorby. Zde je několik klíčových prvků, které tuto značku představují:

 1. Inovativní Produkty: Artmagico se zaměřuje na výrobu inovativních uměleckých nástrojů a potřeb, které pomáhají umělcům dosáhnout nových úrovní kreativity. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na výkonnost a jednoduchost použití.

 2. Kvalita a Spolehlivost: Značka Artmagico si zakládá na kvalitě svých produktů. Výrobky jsou pečlivě vybrány a testovány, aby splňovaly očekávání umělců a poskytovaly spolehlivost v jejich práci.

 3. Podpora Umělců: Artmagico aktivně podporuje uměleckou komunitu. Spolupracuje s umělci, pořádá umělecké soutěže a workshopy a vytváří prostor pro sdílení umění a inspirace.

 4. Široká Škála Produktů: Značka nabízí širokou škálu uměleckých potřeb, včetně akvarelových štětců, fixů, brush penů, barev a dalších materiálů pro kreslení a malbu.

 5. Kreativní Komunita: Artmagico si zakládá na budování komunity tvořivých jedinců, kteří sdílejí vášeň pro umění a tvorbu. Komunita je základem pro inspiraci a sdílení nápadů.

 6. Dostupnost a Globální Přítomnost: Produkty Artmagico jsou dostupné nejenom v jejich domovské zemi, ale také po celém světě. Získali si mezinárodní popularitu a uznání.

Artmagico je taková značka, která věří, že každý má v sobě tvůrčího ducha a potenciál pro umění. S jejich produkty můžete objevit svou vlastní uměleckou cestu a vyjádřit svou kreativitu ve svém vlastním stylu.