Creatissimo - 3D dekorace Eiffelova věž 48 cm

2 hodnocení

Zavítejte do srdce Paříže s naší 3D skládačkou Eiffelovy věže, vytvořenou z kvalitního a ekologického kartonu. Tento výrobek značky Creatissimo představuje nejen skvělou dekoraci na stůl či polici, ale zároveň nabízí i zábavnou a tvůrčí aktivitu. Sestavení Eiffelovy věže je intuitivní a jednoduché, což z něj činí skvělý projekt pro jednotlivce nebo pro celou rodinu. Detailní provedení a precizní výroba zajišťují, že výsledný model bude vypadat autenticky a bude skvělým doplňkem jakéhokoli interiéru. Ideální dárek pro milovníky architektury, historie a francouzské kultury. Ukažte svůj vkus a smysl pro detail s tímto stylovým a originálním kouskem dekorace. Velikost modelu je 48 cm

standardní cena: 149 Kč –50 % 74 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 81660
Creatissimo - 3D dekorace Eiffelova věž 48 cm
2 hodnocení
Creatissimo - 3D dekorace Eiffelova věž 48 cm
Akce Novinka
149 Kč –50 %

Detailní popis produktu

  • 3D dekorace značky Creatissimo
  • tvar Eiffelova věž 
  • skládačka vyrobená z pevného kartonu
  • ekologická dekorace
  • ozdobí každý interiér 
  • možné dále dekorovat dle vlastní fantazie 
  • velikost modelu je 48 x 24 cm 
  • návod je součástí balení

Creatissimo - 3D dekorace Eiffelova věž

Přeneste kus kouzla a romantiky Paříže přímo do vašeho domova s naší 3D skládačkou Eiffelovy věže, precizně vyrobenou z vysoce kvalitního a ekologicky šetrného kartonu. Tato nádherná dekorace na stůl nebo na polici je nejen vizuálně působivá, ale nabízí také jedinečnou a zábavnou výzvu pro všechny milovníky skládaček a kreativní tvorby.

Sestavení Eiffelovy věže je zážitkem plným radosti a hrdosti, vhodným pro jednotlivce, rodiny nebo skupiny přátel. Detailní a autentické provedení modelu zajišťuje, že výsledný produkt bude nejen krásný, ale také věrně odrážet slavnou pařížskou ikonu.

Tato 3D skládačka je dokonalým dárkem pro všechny, kteří milují cestování, architekturu, historii a francouzskou kulturu. Je to také skvělý způsob, jak si připomenout nezapomenutelné chvíle strávené v "Městě světel" nebo inspirovat budoucí cestovatelské plány.

Přidejte do svého interiéru nádech elegance a světovosti s tímto stylovým a originálním kouskem dekorace. Ukažte svůj vkus, smysl pro detail a lásku k cestování s naší 3D skládačkou Eiffelovy věže. Stane se nejen vizuálním lákadlem ve vašem domově, ale také trvalou připomínkou krásy a možností, které svět nabízí.

eiffelova věž bílá

Návod na použití

Sestavte skládačku dle přiloženého návodu. Jednotlivé díly jsou číselně označené, a tak je jejich sestavení velmi snadné. Hotový výrobek můžete vystavit nebo dále dekorovat spreji, barvami či fixy na akrylové bázi. Oživte svůj domov díky dekoraci Creatissimo.

Skladování 

Skladujte v suchu, jinak není potřeba žádného speciálního skladování.