Creatissimo - 3D dekorace Jednorožec 45x26 cm

1 hodnocení

3D skládačka jednorožce z kvalitního kartonu je stylovou a ekologickou dekorací na stěnu. Sestavení zvládnete díky intuitivnímu náhodu snadno a rychle. Jednorožec na stěně vytváří úchvatný trojrozměrný efekt a přináší do interiéru nádech originality a kouzla. Skvělý tip na dárek pro milovníky netradičních dekorací. Skvělá dekorace do každého dětského pokojíčku. Dejte jednorožci barvy dle svého vkusu nebo je nechte v přírodní verzi.

178 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 81653
Creatissimo - 3D dekorace Jednorožec 45x26 cm
1 hodnocení

Detailní popis produktu

  • 3D dekorace značky Creatissimo
  • tvar hlava jednorožce
  • skládačka vyrobená z pevného kartonu
  • ekologická dekorace
  • ozdobí každý interiér, skvělá dekorace do dětského pokojíčku
  • velikost 45 x 26 cm
  • možné dále dekorovat dle vlastní fantazie 
  • návod je součástí balení

Creatissimo - 3D dekorace Jednorožec

3D skládačka jednorožce na stěnu představuje unikátní a ekologicky šetrnou formu dekorace vyrobenou z kvalitního kartonu. Tato kreativní nástěnná dekorace v podobě mystického jednorožce přináší do interiéru kouzlo a originalitu. Sestavení skládačky je intuitivní a zábavné, což z ní dělá perfektní aktivitu nejen pro děti, ale i pro dospělé. Jednorožec na stěně pak působí jako stylový a moderní prvek, který oživí jakýkoli prostor. Skládačka je navržena s důrazem na detail a preciznost, čímž vytváří efektní trojrozměrný efekt. Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají netradiční a ekologickou alternativu klasickým dekoracím a zároveň chtějí podpořit svou kreativitu a manuální zručnost. Je také skvělým tipem na originální dárek pro milovníky jednorožců a netradičních dekorací.

Návod na použití

Sestavte skládačku dle přiloženého návodu. Jednotlivé díly jsou číselně označené, a tak je jejich sestavení velmi snadné. Hotový výrobek můžete vystavit nebo dále dekorovat spreji, barvami či fixy na akrylové bázi. Oživte svůj domov díky dekoraci Creatissimo.

Skladování 

Skladujte v suchu, jinak není potřeba žádného speciálního skladování.