Creatissimo - Embossovací kapsa Orientalní 105x148 mm

1 hodnocení

Oživte své papírové projekty s naší embosovací kapsou v orientálním designu pro ruční embosovací stroje! Tato kapsa je speciálně navržena pro vytváření bohatých a detailních reliefních vzorů na různé papírové povrchy. 

58 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Kód: 81073
Creatissimo - Embossovací kapsa Orientalní 105x148 mm
1 hodnocení
Embosovací kapsa Orientální
Novinka

Detailní popis produktu

  • embosovací kapsa značky Creatissimo
  • rozměr 105 x 148 mm
  • design Orientální
  • vyrobeno z plastu
  • do kapsy vložte papír a vložte do embosovacího stroje
  • ideální pro scrapbooking, tvorbu kartek, pozvánek, dekorační papíry a další kreativní aplikace

Creatissimo - Embossovací kapsa 

Naše embosovací kapsa pro ruční embosovací stroje je dokonalým nástrojem pro všechny kreativní nadšence, kteří si přejí dodat svým papírovým projektům hloubku a jedinečný vzhled. Navržena s důrazem na detail, tato kapsa umožňuje vytváření bohatých a jemně vypracovaných reliefních vzorů, čímž z obyčejného papíru vytváří skvostné umělecké dílo. Ať už se jedná o scrapbooking, vlastnoručně vytvořené pohlednice, pozvánky pro speciální příležitosti nebo dekorační papíry pro různé projekty, s naší embosovací kapsou můžete dosáhnout profesionálního vzhledu a textury, které upoutají pozornost. Vyrobena z kvalitních materiálů, je nejen odolná a dlouhověká, ale také kompatibilní s většinou běžných ručních embosovacích strojů na trhu, což z ní činí ideální volbu pro každého, kdo se věnuje papírovému umění.

embosovani

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.