Creatissimo - Embossovací kapsa Sněhové vločky 76x101 mm

Neohodnoceno

Oživte své papírové projekty s naší embosovací kapsou v designu sněhových vloček pro ruční embosovací stroje! Tato kapsa je speciálně navržena pro vytváření bohatých a detailních reliefních vzorů na různé papírové povrchy.

33 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 80977
Creatissimo - Embossovací kapsa Sněhové vločky 76x101 mm
Neohodnoceno
Creatissimo embosovací kapsa vločky
Novinka

Detailní popis produktu

  • embosovací kapsa značky Creatissimo
  • rozměr 76 x 101 mm
  • design sněhových vloček
  • vyrobeno z plastu
  • do kapsy vložte papír a vložte do embosovacího stroje
  • ideální pro scrapbooking, tvorbu kartek, pozvánek, dekorační papíry a další kreativní aplikace

Creatissimo - Embossovací kapsa 

Naše embosovací kapsa pro ruční embosovací stroje je dokonalým nástrojem pro všechny kreativní nadšence, kteří si přejí dodat svým papírovým projektům hloubku a jedinečný vzhled. Navržena s důrazem na detail, tato kapsa umožňuje vytváření bohatých a jemně vypracovaných reliefních vzorů, čímž z obyčejného papíru vytváří skvostné umělecké dílo. Ať už se jedná o scrapbooking, vlastnoručně vytvořené pohlednice, pozvánky pro speciální příležitosti nebo dekorační papíry pro různé projekty, s naší embosovací kapsou můžete dosáhnout profesionálního vzhledu a textury, které upoutají pozornost. Vyrobena z kvalitních materiálů, je nejen odolná a dlouhověká, ale také kompatibilní s většinou běžných ručních embosovacích strojů na trhu, což z ní činí ideální volbu pro každého, kdo se věnuje papírovému umění.

vločky na přání

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.