Creatissimo - Raznice pro výrobu bordur

2 hodnocení

Vyměnitelná raznice pro výrobu papírových bordur je neocenitelným nástrojem pro každého tvořivce. S touto chytrou a inovativní pomůckou můžete jednoduše vytvářet krásné a detailní bordury, které dodají vašim projektům na papíře nezapomenutelný vzhled. K raznicím je potřeba přikoupit cartridge, které najdete taktéž v našem sortimentu.

standardní cena: 569 Kč –60 % 225 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 81424
Creatissimo - Raznice pro výrobu bordur
2 hodnocení
Creatissimo raznice na výrobu bordur
Akce Novinka
569 Kč –60 %

Detailní popis produktu

  • strojek pro vyřezávání bordur značky Creatissimo
  • raznice funguje s pomocí vyměnitelných cartridge, které nejsou součástí sady (zakoupit je můžete zde - cartridge do raznice)
  • výrobek obsahuje stroj pro výrobu papírových bordur s nástavcem pro menší raznice
  • pro lepší uchopení papíru je strojek doplněn magnetickým měřítkem
  • délka bordury je až do velikosti A4

Creatissimo - Raznice pro výrobu bordur

Vyměnitelná raznice pro výrobu papírových bordur je neocenitelným nástrojem pro každého tvořivce. S touto chytrou a inovativní pomůckou můžete jednoduše vytvářet krásné a detailní bordury, které dodají vašim projektům na papíře nezapomenutelný vzhled. Tato raznice vám umožní tvořit bordury různých stylů a vzorů podle vašeho vlastního vkusu. Stačí vybrat správný design raznice, vložit ji do nástroje a stisknout. Výsledek je okamžitě viditelný - precizní, čisté a elegantní bordury, které zdobí vaše tvořivé projekty.

Co je však opravdu jedinečné, je možnost vyměnit různé raznice podle vašich potřeb a nápadů. To znamená, že vaše tvorba může být nekonečně variabilní. Rozhodli jste se pro jiný vzor nebo styl? Žádný problém, jednoduše vyměníte raznici (cartridge) a pokračujete ve tvoření. Tato vyměnitelná raznice je ideálním nástrojem pro tvorbu pozvánek, dekorací, scrapbookingu a mnoha dalších projektů. Užijte si svou kreativitu na maximum a přidávejte do svých prací unikátní detaily s naší vyměnitelnou raznicí pro tvorbu papírových bordur.

59

Upozornění

Pozor raznice není vhodná pro děti, které by se při práci s ní mohly snadno zranit nebo raznici rozbít. 

Při využití menších typů raznic použijte nástavec, který je součástí balení.