Ditipo - třpytivé omalovánky Boho Black

1 hodnocení

Tajuplné relaxační omalovánky Boho Black značky Ditipo budou bavit každého, kdo miluje vymalování a chce mít originální černé pozadí.

Položka byla vyprodána…
86 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 2576
Ditipo - třpytivé omalovánky Boho Black
1 hodnocení
Čtverec produkty MK
Tip

Detailní popis produktu

 • omalovánky pro dospělé či větší děti
 • motivy BOHO stylu posetými třpytkami na černém pozadí
 • perfektní s použitím zvýrazňovačů
 • pevný papír pro různé techniky
 • klopa pro pohodlnější malování
 • perforace listů pro snadné odtržení 
 • 8 listů k vybarvení
 • gramáž papíru 190 g
 • velikost písanky A4 21 x 30 mm

Omalovánky Ditipo - BOHO Black

Tajuplné relaxační omalovánky Boho Black značky Ditipo budou bavit každého, kdo miluje vymalování a chce mít originální černé pozadí. Omalovánky jsou posety třpytkami, které neztratí třpyt, ani když se přemalují. Jsou vhodné na domalování např.: zvýrazňovači, fixy, akvarelovými barvami nebo i pastelkami. Díky černému pozadí listů barvy krásně vyniknou a vytvoříte jedinečné umělecké dílo! Každý list má ze zadní strany možnost věnování na předpřipravené místo. 

Čtverec produkty MK (22)

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale skladujte v suchu a nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

 

Ditipo je renomovanou značkou, která se specializuje na dětské hračky, hry a vybavení pro děti. S více než 25 lety zkušeností na trhu je Ditipo dobře známým jménem pro rodiče, kteří hledají kvalitní a bezpečné produkty pro své děti.

Hlavními produkty od značky Ditipo jsou:

 1. Hračky pro děti: Ditipo nabízí široký výběr hraček pro děti všech věkových kategorií. Od hraček pro nejmenší po stavebnice, hry, autíčka a panenky, Ditipo pokrývá široké spektrum zábavy pro děti.

 2. Hry a hlavolamy: Pro starší děti a rodinnou zábavu jsou k dispozici různé deskové hry, puzzle a hlavolamy, které podporují rozvoj logického myšlení a dovedností.

 3. Dětský nábytek a vybavení: Ditipo také nabízí nábytek a vybavení pro dětské pokoje, včetně postýlek, stolků, židlí a dalšího.

 4. Kreativní potřeby: Značka podporuje tvůrčí rozvoj dětí tím, že nabízí kreativní potřeby, jako jsou pastelky, barvy, a výtvarné sestavy.

 5. Oblečení a doplňky pro děti: Ditipo má také širokou nabídku dětského oblečení, obuvi a doplňků.

Ditipo si zakládá na kvalitě a bezpečnosti svých produktů. Všechny výrobky prochází přísnými testy a splňují nejvyšší normy bezpečnosti pro děti. Značka také klade důraz na kreativitu, vzdělávání a zábavu dětí prostřednictvím svých produktů.

Celkově je Ditipo spolehlivou značkou pro rodiče, kteří hledají kvalitní hračky a vybavení pro své děti. Jejich produkty podporují rozvoj dětí a zajišťují, že se děti mohou bavit a učit zároveň.