Djeco - kreativní sada na výrobu ozdob do vlasů

4 hodnocení

Kreativní sada na výrobu ozdob do vlasů ze smršťovací fólie od značky Djeco umožňuje malým parádivým slečnám vytvořit si vlasové šperky a stát se na malou chvíli designérkami! 

standardní cena: 280 Kč –13 % 243 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Kód: 3013
Djeco - kreativní sada na výrobu ozdob do vlasů
4 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 07 10 v 17.24.10
Novinka
280 Kč –13 %

Detailní popis produktu

  • kreativní sada pro holčičky značky Djeco 
  • ozdoby do vlasů vyrobené ze smršťovacího plastu
  • obsahuje 2 listy barevné smršťovací fólie, 25 kusů již připravených tvarů ze smršťovací fólie, 3 sponky na drdoly, 4 sponky, 2 nýtky, 2 gumičky do vlasů, 1 tužka, 1 kartonový klín na sestavení, návod krok po kroku
  • rozměry balení  15,5 x 18,5 x 3 cm
  • vhodné pro děti od 7 let
  • rozvíjí kreativní tvoření

Kreativní sada Djeco

Kreativní sada na výrobu ozdob do vlasů ze smršťovací fólie od značky Djeco umožňuje malým parádivým slečnám vytvořit si vlasové šperky a stát se na malou chvíli designérkami! Z barevné smršťovací kouzelné plastové folie si mohou dívky vystřihnout předdefinovaný tvar či mohou použít hotové tvary, které se zapečou v elektrické troubě, čímž se zmenší na cca polovinu své původní velikosti. Skvělé a originální vlasové ozdoby - gumičky, sponky a vlásenky s krásnými motýlky a kytičkami, pak mohou zdobit nápadité účesy malých slečen!Djeco výroba ozdob do vlasů

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.