Djeco - Kreativní sada třpytivá mozaika Mazlíčci

1 hodnocení

Kreativní sada značky Djeco udělá radost všem malým princeznám. Třpytivá mozaika s roztomilými mazlíčky potěší menší i větší holčičky. Je to dokonalý třpytivý dárek!

standardní cena: 360 Kč –5 % 339 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 2998
Djeco - Kreativní sada třpytivá mozaika Mazlíčci
1 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 07 10 v 16.25.22
Novinka
360 Kč –5 %

Detailní popis produktu

  • kreativní sada značky Djeco
  • oblíbené metalické samolepky 
  • obsahuje 4 ilustrované karty z kartonu, 12 archů samolepících čtverečků se třpytkami, návod krok za krokem
  • rozměry obalu 21,5 x 21,5 x 4 cm
  • na podporu dětské fantazie, motoriky a zručnosti
  • vhodné pro děti od 5 let

Kreativní sada Djeco

Kreativní sada značky Djeco udělá radost všem malým princeznám. Třpytivá mozaika s roztomilými mazlíčky potěší menší i větší holčičky. Je to dokonalý třpytivý dárek! Třpytivé metalické samolepky děti umístí podle čísel a dotvoří tak krásné kouzelné obrázky, které mohou být i krásnou dekorací na zdech v pokojíčku.

Djeco kreativní třpytivá zvířátka

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.