Djeco - pěnové barvy s aplikátorem pro tečkování

11 hodnocení

Pěnové barvy s aplikátorem značky Djeco jsou skvělou pomůckou pro malé začínající umělce od 18 měsíců. Barvy jsou pratelné a smývatelné a vytváří tečky.  

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 390 Kč –13 % 339 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 1743
Djeco - pěnové barvy s aplikátorem pro tečkování
11 hodnocení
Snímek obrazovky 2022 08 21 v 18.41.13
390 Kč –13 %

Detailní popis produktu

  • pěnové barvy s aplikátorem pro tečkování těch nejmenších
  • 6 lahviček s praktickým aplikátorem pro nejmenší dětičky
  • krásné zářivé barvy
  • pro děti od 18 měsíců
  • barvy jsou snadno pratelné a smývatelné, takže mytí rukou a praní umazaného oblečení bude hračkou
  • rozměry balení: 21 x 13 x 4 cm
  • velikost jednoho aplikátoru je 3,5 cm x 12,5 cm

Pěnové barvy s aplikátorem Djeco

Pěnové barvy s aplikátorem značky Djeco jsou skvělou pomůckou pro malé začínající umělce od 18 měsíců. Barvy jsou pratelné a smývatelné. Aplikátory barev jsou speciálně vyvinuty pro malé dětské ruce. Hrot mají pěnové barvy kulatý a nezničí se ani při větším tlaku na špičku. Vytváří hezké tečky, kterým propadnete stejně jako Vaše dítě! Ukázku produktu najdete na našem Instagramu zde

340199461_782558543241723_4390147308821010729_n

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.