Jesmonite brusný papír 68 x 100 x 26 mm

1 hodnocení

Brusná houba značky Jesmonite se používá k jemnému broušení a dokončování povrchu výrobku z Jesmonite. Pomáhá odstranit nerovnosti, vyhladit povrch a dosáhnout požadované textury nebo hladkosti. Tímto způsobem lze dosáhnout přesného a profesionálního vzhledu výsledného produktu nebo povrchu.

75 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 91674
Jesmonite brusný papír 68 x 100 x 26 mm
1 hodnocení
Schuurspons 68mm x 100mm x 26mm 4 zijden P150 medium obal
Novinka

Detailní popis produktu

  • brusný papír značky Jesmonite
  • tvar "houby" - 4 strany pokryty brusným papírem
  • střední hrubost
  • rozměr 68mm x 100mm x 26mm 
  • vhodný na broušení a uhlazení výrobků z hmoty Jesmonite

Brusná houba Jesmonite

Brusná houba značky Jesmonite je nenahraditelným nástrojem pro jemné broušení a dokončování povrchu. Používá se k odstranění drobných nerovností, vyhlazení povrchu a dosažení požadované textury nebo hladkosti. Díky svému designu a struktuře umožňuje precizní práci a dosažení profesionálního vzhledu výsledného produktu nebo povrchu. Tyto profesionální brusné houby jsou navrženy pro precizní broušení a vyhlazení povrchu po aplikaci materiálu Jesmonite. Dosáhněte hladkého a texturovaného vzhledu s těmito vysoce kvalitními nástroji. Objednejte ještě dnes a vytvořte si svůj perfektní povrch!

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.