Učíme se psát s Artmagico

Pamatujete ty chvíle, kdy Vás ve škole hubovali za Váš škrabopis? A Vy jste sí říkali, k čemu mi asi bude umět hezky psát? A teď? Vymýšlíme spoustu tvoření, inspirace, popisujeme dárky a další věci a tam by se ta hezká písmenka tak hodila. Navíc se trh plní super novými produkty, třeba jako jsou Brush pens od naší značky Artmagico. Které spojují skvělou kvalitu a perfektní cenu.

Pojďme se spolu zdokonalit v psaní. Připravili jsme pro Vás jednoduchou písanku - základní listy s abecedou, díky kterým se v psaní můžete zlepšit a nový koníček bude na světě :)

Než začnete pojďme si říct pár základních tipů a triků. Existují v podstatě dva typy tahů. První, kdy jedete fixou nahoru - při tomto tahu na fixu netlačíme a držíme ji zlehka. Druhý, kdy jedete dolů a zde na fixu přitlačíte. 

A co dalšího? Trénink, protože jen ten dělá mistra :) Podívejte se na ukázku z naší písanky a pokud budete chtít můžete dole kliknout na tlačítko a písanku si stáhnout.

Co s listy dělat? Vytiskněte si je ve formátu A4 na papír a zkoušejte psát. Nejdříve obtahujte šedá písmenka a pak už zkoušejte sami. Na poslední straně máte prázdné cvičné papíry, ty můžete vytisknout víckrát a trénovat od rána do večera. Písanka je připravená pro velký brush pen typu Artmagico, nicméně prázdné listy nabízíme jak pro velký tak menší brush pen. Pochlubte se nám na instagramu @artmagico_official, jak se zlepšujete :)

1

Základní tréninkové listy s abecedou pro trénink krasopisní jsou ke stažení zdarma. Ke stažení písanky zdarma klikněte na ikonku "Ke stažení zdarma".

Ke stažení Zdarma