Koh-i-noor úhloměr 180st

1 hodnocení

Úhloměr zn. KOH-I-NOOR je pomůcka vhodná do hodin geometrie a na změření velikosti úhlů. Slouží také jako krátké 12 cm pravítko. 

15 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 08814
Koh-i-noor úhloměr 180st
1 hodnocení
uhloměr
Novinka

Detailní popis produktu

 • úhloměr 180/125 zn. KOH-I-NOOR
 • praktická pomůcka do penálů či aktovky
 • délka 12 cm
 • rozsah úhlu 0 - 180°
 • označení centimetrů, milimetrů a úhlů
 • odolný potisk proti opotřebení
 • stupnice tištěna technologií přesného sítotisku
 • pevný plast
 • vyrobeno z průhledného polystyrenu
 • určený k rýsování a technickému kreslení
 • bílá čirá barva

Úhloměr KOH-I-NOOR

Úhloměr zn. KOH-I-NOOR je pomůcka vhodná do hodin geometrie a na změření velikosti úhlů. Mimo dvou úhloměrných stupnic na oblouku je na přeponě natištěna 120 mm dlouhá délková stupnice, která může sloužit jako krátké pravítko, skvělá je i praktická průhlednost úhloměru. Tisk stupnic na úhloměru je odolný proti opotřebení při běžném používání. Úhloměr je určený k rýsování a technickému kreslení jak ve škole, tak i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.