UNI

Náhradní hroty pro akrylové fixy Posca PC-1M

1 hodnocení

Náhradní plastové hroty pro akrylové popisovače zn. Posca PC-1M (šíře hrotu 0,7 mm). Jemný plastový hrot může být náchylný k obroušení na nerovném povrchu či se může ucpat akrylovým inkoustem, který rychle schne na vzduchu. Pokud váš popisovač přestane psát, nevyhazujte ho, jen vyměňte hrot a dejte mu nový život!

Položka byla vyprodána…
29 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 56099
Náhradní hroty pro akrylové fixy Posca PC-1M
UNI
1 hodnocení

Detailní popis produktu

  • náhradní hroty pro akrylové popisovače značky Posca
  • vhodné pro fixy Posca PC-1M
  • balení obsahuje 3 kusy
  • plastové hroty šířky 0,7 mm
  • baleno v jednoduchém plastovém sáčku

Náhradní hroty pro akrylové fixy Posca

Náhradní plastové hroty pro akrylové popisovače zn. Posca PC-1M (šíře hrotu 0,7 mm). Jemný plastový hrot může být náchylný k obroušení na nerovném povrchu či se může ucpat akrylovým inkoustem, který rychle schne na vzduchu. Pokud váš popisovač přestane psát, nevyhazujte ho, jen vyměňte hrot a dejte mu nový život! Akrylové fixy jsou skvělý pomocník na vaše projekty, protože drží na většině povrchů, avšak akrylová barva má své úskalí. O akrylové fixy je nutné se speciálně starat, je nutné je skladovat v leže, dobře dovírat víčka, proplachovat hroty, správně je rozepisovat atd. Akrylové fixy mají dlouhou životnost, pokud se o ně člověk dobře stará, často ale i tak mohou odejít hroty, a proto je skvělé, že je možné je vyměnit a fixu používat dál.

Upozornění

Dbejte zvýšené opatrnosti - akrylové fixy ani náhradní hroty nepatří do rukou dětí. Zvláště pak malé hroty čí víčka fix jsou riskantní z hlediska vdechnutí. Barva je též voděodolná a může nevratně ušpinit oblečení, nábytek aj.

Značka UNI je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti psacích potřeb a kancelářských produktů. S více než 130 lety zkušeností na trhu, UNI je synonymem pro kvalitu, inovaci a spolehlivost.

UNI se specializuje na výrobu různých typů psacích nástrojů, včetně kuličkových per, gelových per, tužek a fixů. Každý jejich produkt je pečlivě navržen a testován, aby poskytoval optimální výkon a plynulé psaní.

Značka UNI klade velký důraz na inovaci a výzkum nových technologií. To jí umožňuje vytvářet produkty s jedinečnými funkcemi a vlastnostmi, které usnadňují psaní a kreslení.

UNI také dbá na ekologickou udržitelnost. Jejich produkty jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a jsou šetrné k přírodě.

Celkově řečeno, značka UNI je synonymem pro výjimečnou kvalitu, inovaci a udržitelnost v oblasti psacích potřeb. Jejich produkty jsou oblíbeny mezi studenty, profesionály a všemi, kdo oceňují plynulý zážitek z psaní.