Pentart Image Transfer 100 ml

1 hodnocení

Image Transfer značky Pentart je univerzální, transparentní, schnoucí gel na přenos barevného či černobílého obrázku na většinu povrchů.

139 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 1377
Pentart Image Transfer 100 ml
1 hodnocení

Detailní popis produktu

  • transparentní gel na přenos obrázků vytištěných na laserové tiskárně 
  • přenos obrázku je možný na textil, sklo, dřevo, kámen, porcelán, plátno aj.
  • vhodné na decoupage techniku
  • po fixaci voděodolný
  • obsah balení 100 ml v plastové lahvičce

Image Transfer značky Pentart

Image Transfer značky Pentart je univerzální, transparentní, schnoucí gel na přenos barevného či černobílého obrázku na většinu povrchů. Gelem se natře obrázek a podklad, kam ho chceme přenést, následně obrázek přiložíme na dekorovaný předmět. Pomocí houbičky vyhladíme, necháme uschnout a vydrolíme papír (schnutí a drolení opakujeme do úplného odstranění papíru), následně opět přetřeme gelem a necháme zaschnout.  Přenesený obrázek bude po správné fixaci voděodolný, např. textil se fixuje zažehlením, porcelán zapečením v troubě apod. Baleno v plastové lahvičce. 

13

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 stupňů a pod 5 stupňů) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

IMAGE TRANSFER PENTART

Pentart je značka, která se věnuje výrobě a prodeji uměleckých a řemeslných potřeb pro kreativní jedince, umělce a řemeslníky. S více než 30 lety zkušeností na trhu, Pentart má významné místo v oblasti výroby speciálních barev, past, lepidel, inkoustů a dalších produktů určených pro různé druhy uměleckých projektů.

Značka Pentart je známá pro svou inovaci a výzkum nových technik a materiálů pro umělce a kreativní jedince. Jejich sortiment zahrnuje produkty, které umožňují experimentovat s různými texturami, technikami a efekty, což umělcům poskytuje široký prostor pro vyjádření jejich kreativity.

Klíčovými produkty značky Pentart jsou strukturové pasty, které umožňují vytvářet reliéfní textury na plátně, dřevě, skle a dalších površích, a také různé druhy pigmentových inkoustů, které poskytují intenzivní barvy a transparentnost pro malbu a scrapbooking.

Pentart také klade důraz na udržitelnost a ekologii. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí, a značka podporuje recyklaci a snižování odpadu.

Celkově je značka Pentart známá pro svou širokou paletu uměleckých produktů, inovaci a podporu tvůrčích lidí. Jejich produkty jsou vhodné pro umělce, scrapbookery a řemeslníky a pomáhají jim rozvíjet svou kreativitu a vytvářet jedinečná umělecká díla.

Podobné produkty

Náhradní hroty pro akrylové fixy Artmagico BASIC a SMART Kód: 80838