Pentart - lak a lepidlo na decoupage matný 50 ml

2 hodnocení

Lak a lepidlo na decoupage značky Pentart v jednom. Ozdobte si staré a nevzhledné dekorace a vytvořte si útulný domov pomocí ubrouskové techniky! 

 

46 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 2637
Pentart - lak a lepidlo na decoupage matný 50 ml
2 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 04 22 v 19.18.58
Novinka Tip

Detailní popis produktu

  • lak a lepidlo na decoupage Pentart
  • obsah 50 ml
  • vhodné k použití na všechny povrchy
  • lepidlo přilne na povrch a lak zanechá matný vzhled

Decoupage lepidlo a lak Pentart

Lak a lepidlo na decoupage značky Pentart v jednom. Ozdobte si staré dekorace a vytvořte si útulný domov pomocí ubrouskové techniky! Vyrobeno na vodní bázi. Lepidlo je přilnavé na různé druhy povrchů - kov, papír, textil, dřevo, keramika a další. Lak dodá předmětu matný vzhled. 

285

Co je to decoupage

Decoupage čili ubrousková technika je jednoduchá výtvarná technika, kdy za pomoci ubrousků a lepidla, ozdobíme a dekorujeme různé předměty. Z ubrousku vystřihneme či odtrhneme (kraje jsou pak méně viditelné) část, kterou chceme k dekorování využít, oddělíme z ubrousku spodní vrstvy a necháme si pouze nejtenčí vrstvu s obrázkem. Místo na předmětu, který chceme dekorovat, přetřeme lepidlem (předem vybereme, zda chceme matný či lesklý vzhled lepidla/laku) a na něj umístíme obrázek. Vzhledem k tomu, že je ubrousek velmi tenký, pracujeme s ním velmi opatrně. Širším syntetickým štětcem od středu k okrajům přetřeme místo lehce lepidlem. Roztíráním vyhlazujeme nerovnosti. Protože je lepidlo na decoupage zároveň i lakem, přetřeme znovu celý předmět nebo jen část, kam jsme lepili ubrousek.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

DECOUPAGE TECHNIQUE PENTART

Pentart je značka, která se věnuje výrobě a prodeji uměleckých a řemeslných potřeb pro kreativní jedince, umělce a řemeslníky. S více než 30 lety zkušeností na trhu, Pentart má významné místo v oblasti výroby speciálních barev, past, lepidel, inkoustů a dalších produktů určených pro různé druhy uměleckých projektů.

Značka Pentart je známá pro svou inovaci a výzkum nových technik a materiálů pro umělce a kreativní jedince. Jejich sortiment zahrnuje produkty, které umožňují experimentovat s různými texturami, technikami a efekty, což umělcům poskytuje široký prostor pro vyjádření jejich kreativity.

Klíčovými produkty značky Pentart jsou strukturové pasty, které umožňují vytvářet reliéfní textury na plátně, dřevě, skle a dalších površích, a také různé druhy pigmentových inkoustů, které poskytují intenzivní barvy a transparentnost pro malbu a scrapbooking.

Pentart také klade důraz na udržitelnost a ekologii. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí, a značka podporuje recyklaci a snižování odpadu.

Celkově je značka Pentart známá pro svou širokou paletu uměleckých produktů, inovaci a podporu tvůrčích lidí. Jejich produkty jsou vhodné pro umělce, scrapbookery a řemeslníky a pomáhají jim rozvíjet svou kreativitu a vytvářet jedinečná umělecká díla.