Pentart Maskovací gel 30 ml

6 hodnocení

Maskovací gel (masking gel) značky Pentart vytváří speciální gelový povrch, který nepropustí barvy. Po jeho nanesení vytvoříte na díle gumový ochranný film, přes který můžete nanášet barvy. Skvělé na všechny povrchy.

63 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Kód: 2597
Pentart Maskovací gel 30 ml
6 hodnocení
maskovací gel
Novinka Tip

Detailní popis produktu

  • maskovací gel Pentart
  • obsah 30 ml
  • aplikátor pro nanášení tenké linky i kapek
  • skvělý pomocník při práci se šablonami
  • možné použití se všemi typy barev - akvarel, inkoust, akryl, kvaš a jiné
  • použití na všechny povrchy

Maskovací gel Pentart

Maskovací gel (masking gel) značky Pentart vytváří speciální gelový ochranný povrch, který nepropustí barvy. Po jeho nanesení a zaschnutí se vytvoří na Vašem díle gumový ochranný film, přes který můžete nanášet barvy. Místa pokrytá zaschlým gelem je možné přetřít barvou, aniž by se dostala na místo, které je zakryto. Po zaschnutí barev se gel jednoduše odstraní sloupnutím. Použití gelu je díky aplikátoru jednoduché a gel je možné použít na veškeré povrchy. 

253

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 stupňů a pod 5 stupňů) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

MASKING GEL

PENTART MASKING GEL UKÁZKA

Pentart je značka, která se věnuje výrobě a prodeji uměleckých a řemeslných potřeb pro kreativní jedince, umělce a řemeslníky. S více než 30 lety zkušeností na trhu, Pentart má významné místo v oblasti výroby speciálních barev, past, lepidel, inkoustů a dalších produktů určených pro různé druhy uměleckých projektů.

Značka Pentart je známá pro svou inovaci a výzkum nových technik a materiálů pro umělce a kreativní jedince. Jejich sortiment zahrnuje produkty, které umožňují experimentovat s různými texturami, technikami a efekty, což umělcům poskytuje široký prostor pro vyjádření jejich kreativity.

Klíčovými produkty značky Pentart jsou strukturové pasty, které umožňují vytvářet reliéfní textury na plátně, dřevě, skle a dalších površích, a také různé druhy pigmentových inkoustů, které poskytují intenzivní barvy a transparentnost pro malbu a scrapbooking.

Pentart také klade důraz na udržitelnost a ekologii. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí, a značka podporuje recyklaci a snižování odpadu.

Celkově je značka Pentart známá pro svou širokou paletu uměleckých produktů, inovaci a podporu tvůrčích lidí. Jejich produkty jsou vhodné pro umělce, scrapbookery a řemeslníky a pomáhají jim rozvíjet svou kreativitu a vytvářet jedinečná umělecká díla.

Podobné produkty