Pentart plastová pipeta 2 ks

Neohodnoceno

Sada plastových pipet značky Pentart pro kreativní tvoření je skvělým doplňkem pro ředění či přesné odměření množství tekutiny. 

10 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 2771
Pentart plastová pipeta 2 ks
Neohodnoceno
Snímek obrazovky 2023 05 22 v 22.10.48
Novinka

Detailní popis produktu

  • plastová pipeta
  • sada 2 ks pipet v balení
  • objemy pipet - 1 x 3 ml, 1 x 1 ml
  • použití - na ředění, odměření a přenášení tekutin

Plastová pipeta Penart

Sada plastových pipet značky Pentart pro kreativní tvoření je skvělým doplňkem pro ředění či přesné odměření menšího množství tekutiny. Je to užitečná pomůcka pro experimentování a tvoření s barvami či jinými malířskými tekutými médii. 

350645770_639094731110558_8408194032490749594_n

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Výrobek chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

 

MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ - POUŽITÍ PIPETY

Pentart je značka, která se věnuje výrobě a prodeji uměleckých a řemeslných potřeb pro kreativní jedince, umělce a řemeslníky. S více než 30 lety zkušeností na trhu, Pentart má významné místo v oblasti výroby speciálních barev, past, lepidel, inkoustů a dalších produktů určených pro různé druhy uměleckých projektů.

Značka Pentart je známá pro svou inovaci a výzkum nových technik a materiálů pro umělce a kreativní jedince. Jejich sortiment zahrnuje produkty, které umožňují experimentovat s různými texturami, technikami a efekty, což umělcům poskytuje široký prostor pro vyjádření jejich kreativity.

Klíčovými produkty značky Pentart jsou strukturové pasty, které umožňují vytvářet reliéfní textury na plátně, dřevě, skle a dalších površích, a také různé druhy pigmentových inkoustů, které poskytují intenzivní barvy a transparentnost pro malbu a scrapbooking.

Pentart také klade důraz na udržitelnost a ekologii. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí, a značka podporuje recyklaci a snižování odpadu.

Celkově je značka Pentart známá pro svou širokou paletu uměleckých produktů, inovaci a podporu tvůrčích lidí. Jejich produkty jsou vhodné pro umělce, scrapbookery a řemeslníky a pomáhají jim rozvíjet svou kreativitu a vytvářet jedinečná umělecká díla.