Sakura Gelly Roll Metallic set 12 ks

1 hodnocení

Sakura Gelly Roll jsou gelová pera s kuličkovým hrotem pro lehké a hladké psaní, gelový inkoust je voděodolný, vynikne jak na bílém, lesklé, matném, tak i na tmavém papíru.

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 499 Kč –10 % 448 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 822
Sakura Gelly Roll Metallic set 12 ks
1 hodnocení
Snímek obrazovky 2022 09 21 v 12.43.08
Akce
499 Kč –10 %

Detailní popis produktu

  • sada 12 ks gelových rollerů (kuličkových per) zn. Sakura
  • metalické odstíny 
  • šířka stopy 0,4 mm
  • jasné intenzivní barvy s kovovým leskem
  • kuličkový hrot s vynikajícím průtokem a pravidelnou stopou, nevysychá
  • nerozmazává se po zaschnutí
  • nepropíjí většinu běžných papírů, noviny ani jemný pergamen
  • inkoust na bázi vody a pigmentu, bez zápachu
  • odolný vůči vodě, chemikáliím a je světlo stálý
  • vynikne zejména na tmavém papíře

Sakura Gelly Roll

Sakura Gelly Roll jsou gelová pera s kuličkovým hrotem pro lehké a hladké psaní, gelový inkoust je voděodolný a nebledne, inkoust vynikne na bílém, lesklém, matném a zejména na černém či na tmavě zabarveném papíru. Kuličkový hrot zajišťuje plynulé psaní díky konstantnímu průtoku inkoustu, neprosakuje, nedělá šmouhy a kaňky, díky tomu je psaní lehké a hladké. Výjimečná technologie Sakura inkoustu, který má archivní stálost, je odolný vůči chemikáliím, je voděodolný a světlo stálý, dělá z těchto rollerů úžasné pomocníky při každodenním používání. Je skvělý pro psaní, zdobení diářů, bullet journalů aj. 

Sakura Gelly Roll Metallic

Skladování 

Pro tyto pera není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev v perech. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

 

SAKURA GELL ROLL METALLIC

Sakura je nejznámější díky svým produktem jako jsou fixy, gelové inkoustové pera a akvarelové barvy. Tyto produkty jsou vysoce ceněny pro svou vynikající pigmentaci, trvanlivost a plynulý zážitek při používání.

Klíčovým prvkem značky Sakura je inovace v oblasti inkoustové technologie. Jsou průkopníky v používání gelového inkoustu, který poskytuje bohatší a výraznější barvy, a jejich technologie se stále vyvíjí.

Sakura také klade důraz na udržitelnost a ekologii. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby minimalizovaly negativní vliv na životní prostředí, a značka aktivně pracuje na snižování svého ekologického otisku.

Celkově je značka Sakura známá pro svoji excelentní kvalitu a inovace v oblasti uměleckých potřeb. Jejich produkty jsou oblíbeny mezi umělci a výtvarníky po celém světě a pomáhají jim vyjádřit svou kreativitu a umělecký talent.