Sakura Manga Pigma černá 3 ks

5 hodnocení

Unikátní a ikonické fixy PIGMA MICRON obsahují kvalitní inkoust na bázi vody a pigmentu. Tyto detailní pera se hodí se zvláště na detailní kresbu či na rýsování. 

standardní cena: 165 Kč –3 % 159 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 867
Sakura Manga Pigma černá 3 ks
5 hodnocení
Snímek obrazovky 2022 09 21 v 12.52.06
165 Kč –3 %

Detailní popis produktu

  • sada 3 ks detailních linerů zn. Sakura 
  • sada obsahuje fixy s těmito velikostmi hrotů: 01 (0,25mm), 05 (0,45 mm), 08 (0,5 mm)
  • použitelné pro ilustrace, deníky, skicování, rýsování, komiksové umění, manga, zentangle atd.
  • hroty jsou odolné, trvanlivé a paměťové 
  • inkoust neprotéká papírem
  • inkoust je stálý, voděodolný, odolný proti blednutí, chemikáliím a rychleschnoucí
  • ideální na hladký papír, ale i karton, hedvábí, hladké dřevo, plast
  • vynikající patentovaný inkoust na bázi vody a pigmentu

Sakura Pigma Micron

Unikátní a ikonické fixy PIGMA MICRON obsahují kvalitní inkoust na bázi vody a pigmentu. Tyto detailní pera se hodí se zvláště na detailní kresbu či na rýsování. Sakura vyrábí 10 různých velikostí hrotů, které je možné vzájemně kombinovat. Sakura vyvinula a patentovala PIGMA inkoust už v roce 1982. Inkoust je složený na bázi vody a pigmentu a má skvělé vlastnosti - archivní světlo stálost, je odolný vůči UV záření, je voděodolný, pH neutrální, neprotéká papírem, rychle schne a vyniká svou výdrží. Sakura Pigma Micron jsou velmi populární napříč profesemi od designérů, architektů, vědců, umělců, nadšenců manga, ilustrátorů až po hobby kreativce. 

kresba s perem Sakura Pigma Micron

Skladování 

Pro tyto pera není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev v perech. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

SAKURA PIGMA MICRON

Sakura je nejznámější díky svým produktem jako jsou fixy, gelové inkoustové pera a akvarelové barvy. Tyto produkty jsou vysoce ceněny pro svou vynikající pigmentaci, trvanlivost a plynulý zážitek při používání.

Klíčovým prvkem značky Sakura je inovace v oblasti inkoustové technologie. Jsou průkopníky v používání gelového inkoustu, který poskytuje bohatší a výraznější barvy, a jejich technologie se stále vyvíjí.

Sakura také klade důraz na udržitelnost a ekologii. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby minimalizovaly negativní vliv na životní prostředí, a značka aktivně pracuje na snižování svého ekologického otisku.

Celkově je značka Sakura známá pro svoji excelentní kvalitu a inovace v oblasti uměleckých potřeb. Jejich produkty jsou oblíbeny mezi umělci a výtvarníky po celém světě a pomáhají jim vyjádřit svou kreativitu a umělecký talent.