Sakura Pigma Pen černá 3 ks

3 hodnocení

Unikátní a ikonické fixy PIGMA MICRON obsahují kvalitní inkoust na bázi vody a pigmentu. Tyto pera mají speciální pevný hrot a hodí se na každodenní použití. 

138 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 819
Sakura Pigma Pen černá 3 ks
3 hodnocení

Detailní popis produktu

  • sada 3 ks per zn. Sakura 
  • obsahuje 2x fix s velikostí hrotu 0,3 mm a 1x fix s velikostí hrotu 0,7 mm
  • použitelné pro ilustrace, deníky, skicování, rýsování, komiksové umění, manga, zentangle atd.
  • hroty jsou extra odolné, trvanlivé a paměťové 
  • inkoust neprotéká papírem
  • inkoust je stálý, voděodolný, odolný proti blednutí, chemikáliím a rychleschnoucí
  • ideální na papír, karton, hedvábí, hladké dřevo, plast
  • vynikající patentovaný inkoust na bázi vody a pigmentu

Sakura Pigma Pen

Pigma ink, vynalezený Sakurou před více než 30 lety je stále velice spolehlivým permanentním inkoustem na dnešním trhu. Unikátní vzorec je založen spíše na složitějších pigmentech než na nestabilních barvách, díky čemuž je inkoust Pigma standardem toho, co je definováno jako spolehlivý, trvalý a archivní kvalitní inkoust. Stejný inkoust Pigma je k dispozici ve fixu Pigma Micron, který je vytvořen pro přesnost, zatímco fix Pigma Pen je ideální pro ty, kteří potřebují vysoce kvalitní a archivní inkoust ve spojení s robustním hrotem.  Pigma Pen je vhodný pro různé aplikace, jako jsou: každodenní použití, škola a práce, grafické umění, scrapbook, archivní záznam, ilustrace...

Sakura Pigma Pen

Skladování 

Pro tyto fixy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev ve fixách. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Sakura je nejznámější díky svým produktem jako jsou fixy, gelové inkoustové pera a akvarelové barvy. Tyto produkty jsou vysoce ceněny pro svou vynikající pigmentaci, trvanlivost a plynulý zážitek při používání.

Klíčovým prvkem značky Sakura je inovace v oblasti inkoustové technologie. Jsou průkopníky v používání gelového inkoustu, který poskytuje bohatší a výraznější barvy, a jejich technologie se stále vyvíjí.

Sakura také klade důraz na udržitelnost a ekologii. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby minimalizovaly negativní vliv na životní prostředí, a značka aktivně pracuje na snižování svého ekologického otisku.

Celkově je značka Sakura známá pro svoji excelentní kvalitu a inovace v oblasti uměleckých potřeb. Jejich produkty jsou oblíbeny mezi umělci a výtvarníky po celém světě a pomáhají jim vyjádřit svou kreativitu a umělecký talent.