Silikonová forma na prstýnky

4 hodnocení

Profesionální silikonová forma pro odlitky prstýnků 7 velikostí a dvou druhů (celkem 14 ks prstýnků) je vhodná pro odlévání z epoxidové pryskyřice. Pro hladké, lesklé a dokonale tvarované odlitky.

196 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1473
Silikonová forma na prstýnky
4 hodnocení

Detailní popis produktu

  • silikonová forma pro odlitky prstýnků
  • velikost formy cca 25 x 8 cm
  • forma na výrobu 14 ks různých prstýnků (7 ks hladké a 7 ks tvarované)
  • vhodná k odlévání pryskyřicí, jesmonite a dalšími materiály
  • vnitřní průměr prstýnku cca : 17 mm; 18 mm; 19 mm; 20 mm; 21 mm; 22 mm; 23 mm

Silikonová forma pro odlitky prstýnků

Profesionální silikonová forma pro odlitky prstýnků 7 velikostí a dvou druhů (celkem 14 ks prstýnků) je vhodná pro odlévání z epoxidové pryskyřice. Pro hladké, lesklé a dokonale tvarované odlitky. Poloprůhledné forma se speciální vnitřní vrstvou, která zajistí, že vaše výrobky zůstanou po vyjmutí z forem lesklé a hladké. Při použití křišťálové pryskyřice je také možné použít dekorační prášky, třpytky, sušené květiny.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.