Sizzix - Náhradní desky do embosovacího stroje Big Shot Plus

Neohodnoceno

Náhradní deska do embosovacího stroje Sizzix Big Shot o rozměru 38.1 cm x 22.5 cm x 0.3 cmŘezací podložky Sizzix jsou nezbytným doplňkem pro používání ručního stroje Big Shot. Tyto podložky umožňují precizní vyřezávání tvarů a vzorů z různých materiálů, včetně papíru, kartonu, látky, pěny a dalších. Stačí vložit raznici a materiál mezi řezací podložky a provést je strojem Big Shot. Tím získáte perfektně vyřezané prvky, které můžete použít k vytváření vlastních originálních uměleckých projektů, jako jsou scrapbooking, výroba přání, ozdob a mnoho dalšího. 

658 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 98481
Sizzix - Náhradní desky do embosovacího stroje Big Shot Plus
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • sada náhradních podložek do embosovacího stroje Sizzix 
  • typ Plus
  • obsahuje dvě desky - 1 pár
  • velikost desky 38.1 cm x 22.5 cm x 0.3 cm
  • tento typ desky je určen do embosovacího stroje značky Sizzix
  • vyrobeno z průhledného polykarbonátového plastu vysoké kvality

Náhradní řezací deska do embosovacího stroje Sizzix

Sada řezacích podložek Sizzix je speciálně navržena pro použití s ručními stroji BIGkick, Big Shot a Vagabond. Podložky jsou vyrobeny z průhledného polykarbonátového plastu vysoké kvality a umožňují snadné vykrajování výsekových forem Sizzix s ocelovým jádrem (Bigz, Movers & Shapers, Originals a ScoreBoards) ve strojích BIGkick, Big Shot a Vagabond. Stačí vložit raznici a materiál, který chcete vyříznout, mezi tyto řezací podložky a provést strojem. Pokud používáte výsekové formy Sizzix s ocelovým rýhováním a rýhovacím pravidlem, může být nutné místo jedné z těchto řezacích podložek použít řezací podložku Premium. Je důležité si uvědomit, že tyto řezací podložky jsou spotřebním materiálem a je občas potřeba je vyměnit. Nemají záruku od společnosti Sizzix a mohou se ohýbat a značkovat, což je při používání zcela běžné. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

 

SIZZIX PODLOZKY