Sizzix - Přítlačná a silikonová podložka na embosing (2ks)

1 hodnocení

Sizzix Emboss and Transfer set je kompletní sada pro embosování a přenos vzorů, která vám umožní vytvářet poutavé reliéfní efekty na různých površích. Ideální pro všechny, kteří chtějí přidat do svých projektů další rozměr a texturu. Snadno vytvářejte zajímavé detaily na papírových výtvorech, scrapbookových stránkách a dalších materiálech vašich projektů. 

281 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Kód: 38072
Sizzix - Přítlačná a silikonová podložka na embosing (2ks)
1 hodnocení
sizzix transfe and emboss
Novinka

Detailní popis produktu

  • sada podložek do embosovacího stroje Sizzix 
  • typ na embosování a transfer vzorů
  • obsahuje dvě desky - 1 pár (silikonovou podložku a pevnou podložku)
  • velikost desky 18.7cm x 14.6cm x 0.3cm
  • tento typ desek je určen do embosovacího stroje značky Sizzixy

Sada pro embosování a transfer Sizzix

Sizzix Emboss and Transfer set je kompletní sadou pro embosování a přenos vzorů, která vám umožní vytvářet poutavé reliéfní efekty na různých površích. Tato sada je navržena tak, aby fungovala s embosovacími stroji Sizzix a umožnila vám jednoduše vytvářet profesionální vzhledy ve vašich kreativních projektech. Podložky přesně vyrovnávají správný tlak a výšku potřebnou pro lisování tenkých povrchů materiálů, jako je papír, karton a fólie, aby vznikl trvalý otisk.

Tato sada je ideální pro všechny, kteří se chtějí ponořit do světa embosování a přenosu vzorů a přidat do svých projektů další rozměr a texturu. Díky ní můžete snadno vytvářet zajímavé detaily na papírových výtvorech, výřezech, scrapbookových stránkách a mnoha dalších.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

 

SIZZIX