Koh-i-noor souprava popisovačů fine liner 7021 12kusů

Neohodnoceno

Popisovače zn. KOH-I-NOOR s jemným hrotem 0,3 mm jsou určeny pro širokou škálu projektů na papíře. Linery mají krásné a syté barvy. Jsou primárně určeny pro psaní, kreslení a rýsování na papír.

113 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 2138
Koh-i-noor souprava popisovačů fine liner 7021 12kusů
Neohodnoceno
Linery Koh-i-noor
Novinka

Detailní popis produktu

 • detailní linery zn. KOH-I-NOOR
 • balení obsahuje 12 ks barevných popisovačů
 • šířka stopy 0,3 mm 
 • vhodné na psaní, kreslení a rýsování
 • použitelné na papír
 • vodní báze
 • vysoká odolnost proti vysychání

Fineliner KOH-I-NOOR

Popisovače zn. KOH-I-NOOR s jemným hrotem 0,3 mm jsou určeny pro širokou škálu projektů na papíře. Linery mají krásné a syté barvy. Jsou primárně určeny pro psaní, kreslení a rýsování na papír. Vytváří tenkou a rovnoměrnou linku. Inkoust popisovače společně s hrotem zajišťují příjemné a pohodlné psaní a optimální písmo. Díky krásným barvám se hodí na drobné kresbičky, manga ilustrace, ale také na rýsování, potrhávání, zápisky a falešnou kaligrafii. 

Skladování 

Pro tyto pera není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu inkoustu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.