Studio Light - Shaker blister k naplnění tvar hvězdy

Neohodnoceno

Shaker Blister značky Studio Light je kreativní a zábavný způsob, jak přidat trochu lesku a zábavy do vašich papírových projektů. Tento produkt obsahuje průhlednou plastovou formu ve tvaru hvězdy, kterou můžete naplnit třpytkami, konfety nebo jinými drobnými ozdobami a vytvořit tak efektivní "shaker" element. Ideální pro výrobu vlastních unikátních a originálních papírových přání, scrapbookových stránek, dárkových ozdob nebo dekorací. 

115 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 38489
Studio Light - Shaker blister k naplnění tvar hvězdy
Neohodnoceno
shaker blister star
Novinka

Detailní popis produktu

  • blistr na třpytky značky Studio Light
  • obsahuje 10 ks 
  • rozměr 9 x 8,5 x 0,6 mm
  • tvar hvězdy 
  • vyrobeno z plastu
  • vhodné k vytváření originálních přáníček 
  • možno naplnit třpytky, konfetami či jinými lehkými ozdobami

Blister Studio Light

Shaker Blister značky Studio Light je kreativní a zábavný způsob, jak přidat trochu lesku a zábavy do vašich papírových projektů. Tento produkt obsahuje průhlednou plastovou formu ve tvaru hvězdy, kterou můžete naplnit třpytkami, konfety nebo jinými drobnými ozdobami a vytvořit tak efektivní "shaker" element. Ideální pro výrobu vlastních unikátních a originálních papírových přání, scrapbookových stránek, dárkových ozdob nebo dekorací. Jednoduše naplňte formu vybranými ozdobami, uzavřete ji a připevněte k vašemu projektu. S tímto Shaker Blisterem můžete snadno vytvořit originální a atraktivní vzhled vašich výtvarných projektů.

shaker blister přání

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale skladujte v suchu a nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Upozornění

Toto není hračka a produkt není určen pro práci s malými dětmi.