Aladine Dekorační razítka Stampo DECOR, 8 ks - Kytičky

Neohodnoceno

Velká gumová razítka zn. Aladine na pěnové hmotě jsou vhodná k dekoraci interiéru, ale i na textilní a papírové projekty. Romantické květinové motivy udělají radost každé kreativní duši. 

standardní cena: 359 Kč –16 % 299 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Kód: 2947
Aladine Dekorační razítka Stampo DECOR, 8 ks - Kytičky
Neohodnoceno
Snímek obrazovky 2023 07 07 v 17.25.23
Akce Novinka
359 Kč –16 %

Detailní popis produktu

 • sada 8 ks razítek zn. Aladine
 • dekorační razítka
 • rozměr balení 23 x 22 cm
 • gumová razítka na pěnové hmotě
 • vzor romantických květů
 • hluboká struktura razítka
 • vhodné na tvoření dekorací či oživení šatníku
 • možné použití - obtisky do keramiky či jiných modelovacích hmot, možné použít s textilní barvou na obtisky oblečení, vhodné na obtisky na papír (visačky, vlastní balící papír, scrapbooking, dekorace, přáníčka aj.), dekorování s použitím akrylové barvy aj. 
 • baleno v pěnové desce, která zároveň slouží k uchování razítek
 • po použití ihned očistit od použité barvy

Razítka Aladine 

Krásná dekorační razítka zn. Aladine s květinovým vzorem jsou ideálním pomocníkem k vytváření dekorací. Velká gumová razítka v pěnové hmotě se dobře drží a aplikují. Výsledné obtisknuté obrázky mohou být dokresleny či vybarveny. Razítka je dobré po každém použití otřít vlhkým ubrouskem či umýt, aby byla připravena pro další použití. Díky hluboké struktuře je možné použít razítka do modelíny či do samo tvrdnoucích modelovacích hmot či keramiky, je možné je použít s textilní barvou na textil, akrylovou barvou na dřevo či plast, použití najdou i na papíře k vytváření přání aj. 

razitka-stampo-decor-8-ks-kyticky (1)

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale skladujte v suchu a nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Aladine je francouzská značka, která se specializuje na výrobu kreativních produktů a tvořivých potřeb pro umělce, scrapbookery, a všechny, kteří si chtějí vytvořit originální umělecká díla. Zde je několik klíčových prvků, které tuto značku představují:

 1. Široká Škála Produktů: Aladine nabízí bohatý sortiment tvořivých produktů, včetně inkoustů, razítek, štítků, barvic, a mnoho dalšího. Tato škála produktů je navržena tak, aby uspokojila potřeby umělců a tvořivých jedinců všech úrovní.

 2. Inovace a Kvalita: Značka Aladine klade důraz na inovace a kvalitu svých výrobků. Výrobky jsou pečlivě navrhovány a testovány, aby poskytovaly optimální výkonnost a spolehlivost.

 3. Umělecká Inspirace: Aladine je zároveň zdrojem umělecké inspirace. Na svých webových stránkách a sociálních médiích sdílí nápady, tipy a návody, které pomáhají umělcům rozvíjet svou kreativitu a dovednosti.

 4. Ekologicky Ohleduplná Výroba: Značka Aladine se snaží minimalizovat svůj ekologický dopad a používá ekologicky šetrné materiály výroby, což ocení i tvořivci s ohledem na životní prostředí.

 5. Světový Vliv: Aladine má mezinárodní přítomnost a jeho produkty jsou dostupné po celém světě. Získala si mezinárodní uznání a popularitu mezi umělci a kreativci.

 6. Podpora Komunity: Značka Aladine aktivně podporuje tvořivou komunitu. Spolupracuje s umělci, pořádá tvořivé workshopy a soutěže, a vytváří prostor pro sdílení umění a kreativity.

Aladine tedy není jenom výrobcem tvořivých potřeb, ale také katalyzátorem pro kreativitu a uměleckou inspiraci. Je to značka, která usiluje o to, aby umělci a tvořivci mohli vyjádřit svou kreativitu a jedinečný styl. Proto nesmí na malovaném kamínku chybět.