Cadence - mramorovací barva ve spreji - bílá - 200ml

2 hodnocení

Sprej po aplikaci vytváří mramorový efekt a je vhodný na všechny povrchy včetně textilu. Aplikujte na čistý suchý povrch snadno a rychle. 

358 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 2747
Cadence - mramorovací barva ve spreji - bílá - 200ml
2 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 04 28 v 13.47.56
Novinka Tip

Detailní popis produktu

  • sprej s mramorovým efektem - bílá 
  • vhodné na všechny druhy povrchu včetně textilu
  • aplikujte na čistý suchý povrch
  • rychleschnoucí, doba schnutí je cca 15 min
  • obsah 200 ml v kovovém obalu

Sprej s mramorovým efektem Cadence

Sprej po aplikaci vytváří mramorový efekt a je vhodný na všechny povrchy včetně textilu. Aplikujte na čistý suchý povrch snadno a rychle. Před aplikací zakryjte místa, která nechcete dekorovat. Před použitím protřepejte a aplikujte ze vzdálenosti 30 - 60 cm. Při aplikaci na textil je nutné fixovat žehličkou. Jedinečný mramorový efekt zaujme každého, kdo má tento kámen v oblibě. V našem videu uvidíte ukázku použití. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby produkty byly v suchu a nevystavujte je nadměrným (v blízkosti teplených zdrojů) nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

MARBLE EFFECT SPRAY

Značka Cadence je známým výrobcem uměleckých a řemeslných materiálů, který nabízí široký sortiment produktů pro výtvarníky, umělce a nadšence do řemesel. S více než dvaceti lety zkušeností na trhu, Cadence si získala pověst pro svoji kvalitu, inovace a různorodost produktů.

Hlavním zaměřením značky Cadence jsou barevné a dekorační materiály. Nabízejí širokou škálu akrylových barev, strukturových past, pigmentů, lepidel a dalších produktů určených pro malbu, dekoraci a řemeslné projekty. Tyto produkty jsou ceněny pro svou vysokou pigmentaci, rychlé schnutí a širokou paletu barev.

Inovace jsou klíčovým prvkem značky Cadence. Firma aktivně vyvíjí nové produkty a technologie, které umožňují umělcům a řemeslníkům experimentovat a vytvářet jedinečná umělecká díla. Například jejich strukturové pasty umožňují vytvářet reliéfní textury na různých površích.

Značka Cadence také klade důraz na ekologii a udržitelnost. Jejich produkty jsou často vyráběny s ohledem na životní prostředí, a značka podporuje recyklaci a snižování odpadu.

Celkově je značka Cadence známá pro svoji širokou nabídku uměleckých a řemeslných materiálů, inovace a podporu kreativity. Jejich produkty jsou využívány umělci, designéry a řemeslníky po celém světě a pomáhají jim rozvíjet svou kreativitu a vytvářet krásná umělecká díla a dekorativní projekty.