Carioca Baby Teddy voskovky 6ks

Neohodnoceno

Dětské pastelky Baby Teddy od značky Carioca jsou navrženy speciálně pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s kreslením a barvením. Tyto pastelky jsou vyrobeny s důrazem na bezpečnost a snadnou manipulaci pro malé děti. Mají tvar medvídka a je snadné je uchopit malými dětskými ručičkami. Voskovky jsou vyrobeny z neškodného materiálu, který není toxický a nepředstavuje riziko pro zdraví dětí. Baby Teddy pastelky jsou dodávány v jasných a živých barvách, které inspirují děti k tvorbě barevných a radostných prvních tahů. 

standardní cena: 112 Kč –20 % 89 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 29560
Carioca Baby Teddy voskovky 6ks
Neohodnoceno
42956 CARIOCA Baby Teddy Crayons 1+ Box 6 pcs
112 Kč –20 %

Detailní popis produktu

  • voskové pastelky značky Carioca
  • vhodné už pro děti od 1 let
  • tvar roztomilých medvídků, každý medvídek vyjadřuje jednu emoci
  • baleno v papírovém obalu
  • sada obsahuje 6 barev
  • nácvik úchopu a zlepšení jemné motoriky
  • první seznámení s kreslením a malováním
  • je možné malovat celou plochou pastelky i její hranou
  • dermatologicky testováno

Voskovky Carioca

Začněte kreslit a barvit s dětskými pastelkami Baby Teddy od značky Carioca, které jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a zábavu vašich nejmenších umělců. Tyto pastelky mají širší tělo, které je snadné uchopit malými ručičkami, a jsou vyrobeny z neškodného materiálu, který je bezpečný pro zdraví dětí. Díky svým živým barvám a snadné manipulaci jsou Baby Teddy pastelky ideálním nástrojem pro rozvoj kreativity a jemné motoriky vašich dětí. Objednejte si dětské pastelky Baby Teddy ještě dnes a dejte svým nejmenším umělcům možnost objevovat radost z tvorby barevných obrázků!

teddy-crayons-1-6-pcs

Skladování

Pro tyto popisovače není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.

Upozornění

Pozor nenechávejte dítě mladší 3 let samotné při práci s těmito výtvarnými produkty, doporučujeme dohled dospělé osoby. Prosím, přečtěte si varování na obalu a dodržujte je.