Colorall - barevné vločky 3mm 150 ml Breda

Neohodnoceno

Barevné vločky značky Colorall jsou speciálně navrženy pro míchání s hmotou Jesmonite, aby vytvořily jedinečné a esteticky přitažlivé povrchy a dekorativní prvky. Díky své lehké a jemné konzistenci se barevné vločky snadno míchají s hmotou Jesmonite a rovnoměrně rozprostírají po povrchu. Použití barevných vloček dodává povrchům a dekorativním prvkům unikátní texturu a vizuální zajímavost.

 

244 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 02025
Colorall - barevné vločky 3mm 150 ml Breda
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • barevné dekorativní vločky značky Colorall
  • název Breda
  • vhodné do odlitků hmoty Jesmonite
  • hrubší konzistence
  • nepravidelné kusy
  • mix šedých odstínů
  • obsah balení 150 ml v plastové lahvičce

Dekorativní vločky Colorall

Naučte se vytvářet unikátní povrchy a dekorativní prvky s barevnými vločkami značky Colorall, které se míchají s hmotou Jesmonite. Díky široké paletě barev a vysoké kvalitě pigmentů můžete snadno vytvářet kreativní designy pro různé projekty. Získejte odolné a esteticky přitažlivé výsledky s jednoduchou aplikací barevných vloček. Díky své lehké a jemné konzistenci se barevné vločky snadno míchají s hmotou Jesmonite a rovnoměrně rozprostírají po povrchu. Použití barevných vloček dodává povrchům a dekorativním prvkům unikátní texturu a vizuální zajímavost.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.