Colorino Temperové barvy 6 x 12 ml

1 hodnocení

Temperové barvy značky Colorino vynikají krásnými barvami a jsou skvělé pro školáky a jejich kreativní tvorbu. 

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 56 Kč –5 % 53 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 1092
Colorino Temperové barvy 6 x 12 ml
1 hodnocení
R68390PTR Produkt Web 10
Akce
56 Kč –5 %

Detailní popis produktu

  • temperové barvy školní Colorino
  • 6 ks barev v tubě o obsahu 12 ml
  • barvy vhodné na papír
  • syté barvy
  • ředitelné vodou
  • pro děti od 3 let
  • balení obsahuje 6 barev - bílá, žlutá, černá, červená, modrá, zelená

Temperové barvy Colorino

Temperové barvy značky Colorino vynikají krásnými barvami a jsou skvělé pro školáky a jejich kreativní tvorbu. Barvy jsou ředitelné vodou, nanáší se štětci a jsou vhodné pro děti od 3 let. Potěšte své malé malíře a dopřejte jim krásné barvy, kterými vykouzlí barevný svět! 

Co je tempera?

Tempera je vodou ředitelná barva, která je rychleschnoucí. Po zaschnutí barvy je stále vodou rozmyvatelná, tzn. pokud obrázek znovu namočíte, oživíte ho a můžete pokračovat v malbě. Barvy se prodávají v kalíšcích, lahvích či v kovových tubách, ze kterých je možné přímo malovat (také existují temperové barvy v tyčince vhodné pro malé děti). Hotové dílo není voděodolné a musí být uchováno v suchu. Barvy po zaschnutí lehce zesvětlají a bohužel nejsou světlo stálé. Po zaschnutí je barva spíše matná a nemá tak jasné a syté odstíny, není 100%  krycí jako akrylová barva, ale je částečně krycí. Barvy jsou bez zápachu. Maluje se nejčastěji na papír a na plátno. Temperová barva je oblíbená zejména pro dětskou tvorbu, díky tomu, že se dají barvy umýt.

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Colorino je značka, která se specializuje na výrobu výtvarných potřeb a hraček pro děti a mladé umělce. Naše produkty jsou pečlivě navrženy tak, aby podněcovaly kreativitu, rozvíjely motorické dovednosti a přinášely dětem radost z uměleckého vyjádření.

Colorino je určeno pro děti různých věkových kategorií, od batolat až po starší školáky. Naše produkty jsou bezpečné a pedagogicky cenné, a proto je používají jak rodiče, tak učitelé. Podporujeme rozvoj dětské fantazie, kreativity a dovedností prostřednictvím uměleckého procesu. S Colorino můžete být jisti, že vaše dítě bude mít zábavný a vzdělávací zážitek z umění.