Creatissimo - dřevěný výřez ve tvaru domečku s dírkou 8 cm sada 3 kusů

Neohodnoceno

Dřevěný výřez v tvaru domečku s dírkou pro zavěšení je ideální na Vánoční dekorace. Umožňuje kreativní dotvoření – malbu, lepení, dekorační techniky. Přináší teplou, sváteční atmosféru a nabízí mnoho možností personalizace. Ideální na stromeček či jako dekorace v domácnosti.

 
29 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 81820
Creatissimo - dřevěný výřez ve tvaru domečku s dírkou 8 cm sada 3 kusů
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • dřevěný výřez značky Creatissimo
  • tvar domečku
  • praktická dírka, díky níž je dřevěný domeček možné zavěsit za pomoci háčku či šnůrky (není součástí balení)
  • velikost výřezu je 8 cm
  • sada 3 kusů domečků 

Creatissimo - dřevěný výřez ve tvaru domečku s dírkou 8 cm sada 3 kusů

Dřevěný výřez ve tvaru domečku s dírkou pro zavěšení je perfektní volbou pro vytvoření útulné a teplé Vánoční atmosféry ve vašem domově. Tento výrobek umožňuje kreativní dotvoření pomocí malby, lepení nebo jiných dekoračních technik, a nabízí tak nekonečné možnosti pro personalizaci vašich svátečních dekorací. Jeho přírodní dřevěný materiál přináší do interiéru kousek přírody a vytváří pohodlnou a pohodovou atmosféru. S dírkou pro snadné zavěšení můžete tento domeček umístit kamkoliv ve vašem domě nebo ho použít jako originální ozdobu na Vánoční stromeček. Vytvořte si své vlastní sváteční dekorace s tímto jedinečným dřevěným výřezem a vdechněte svému domovu ducha Vánoc.

domečky vyřezy

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale skladujte v suchu a nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Upozornění

Toto není hračka a produkt není určen pro práci s malými dětmi. Toto je přírodní produkt, struktura se může lišit od uvedených vzorků.