Derwent paint pen 0,5 mm

9 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Paint Pens značky Derwent jsou kreativní popisovače pro kresbu. Mají vysoce kvalitní japonské hroty velikosti 0,5mm. Jsou velmi odolné a umožňují celou řadu jedinečných efektů.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem (>5 ks)
Varianta
Běžná cena 95 Kč
Ušetříte 9 Kč (–9 %)
86 Kč    
Značka DERWENT
Kategorie Linery a detailní fixy
 
  • akrylové popisovače Derwent velikosti hrotu 0,5 mm
  • vhodné pro použití na papír, textil, sklo a dřevo i kámen
  • vysoce krycí
  • všechny odstíny jsou světlostálé a permanentní po zaschnutí

Paint Pens Derwent 

Paint Pens značky Derwent jsou kreativní popisovače pro kresbu. Mají vysoce kvalitní japonské hroty velikosti 0,5mm. Jsou velmi odolné a umožňují celou řadu jedinečných efektů. Obsahují pigmentovanou akrylovou barvu, která je po zaschnutí vysoce světlostálá a trvalá. Vysoce kvalitní japonské hroty 0,5 mm jsou odolné proti zlomení a umožňují různé jedinečné efekty od jemných linek až po velké vrstvy. Jsou vhodná pro použití na papír, látku, sklo a dřevo

 Kopie návrhu Bez názvu (13) (1)

Skladování

Pro tyto popisovače je vhodné skladovat ve vodorovné poloze. Dbejte na to, aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci s popisovači dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, díky vysokému obsahu pigmentu by se zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.