Djeco - sada razítek na vzkazy - Lucille

1 hodnocení

Krabička s 8 pěnovými razítky a s inkoustovým polštářkem značky Djeco v jemně růžové barvě pro malé kreativce, kteří mohou vytvořit krásná přáníčka se vzkazem. Stačí otisknout jedno z razítek a do bublinky napsat zprávu. 

156 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: DD03625
Djeco - sada razítek na vzkazy - Lucille
1 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 05 24 v 21.44.48
Novinka

Detailní popis produktu

  • kreativní sada pro děti značky Djeco
  • sada obsahuje 8 razítek a inkoustem napuštěný pěnový polštářek v růžové barvě
  • vhodné na papír
  • krásný dárek pro děti od 6 let
  • roztomilá růžové zvířátka s "bublinou" na vzkaz
  • baleno v ilustrované krabičce z kartonu
  • praktické balení
  • rozměr krabičky 13 x 10,5 x 2 cm

Sada razítek pro děti DJECO

Kouzelná krabička se sadou 8 razítek a s pěnovým inkoustovým polštářkem značky Djeco v něžné růžové barvě. Chcete vytvořit přáníčko či nechat milý vzkaz? Není nic lehčího než razítko namočit do inkoustu a obtisknout. Pak jen stačí do "bubliny" u zvířátka napsat přání či pár slov a potěšit! Je možné takto orazítkovat sešity, přáníčka, deníky či si vytvořit vlastní komiks! Tak neváhejte s udělejte svět roztomilejší!

Djeco razítka

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.