DJECO Samolepky Exotický ráj

2 hodnocení

Ocitli jsme se v ráji! Dokonalé designové samolepky exotický ráj značky Djeco potěší každého milovníka léta, papoušků a tropických rostlin.

 

Položka byla vyprodána…
73 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 2559
DJECO Samolepky Exotický ráj
2 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 04 05 v 13.54.11
Novinka Tip

Detailní popis produktu

  • papoušci, kytičky, tropické ovoce a mnoho dalšího na designových samolepkách 
  • v sadě jsou 4 archy (z toho 2 totožné) se 160 samolepkami
  • vhodné pro děti od 4 let
  • rozměr 21,5 x 23 cm
  • vyrobeno na papíru certifikovaném FSC® 

Samolepky Djeco

Ocitli jsme se v rájí! Dokonalé designové samolepky exotický ráj značky Djeco potěší každého milovníka léta, papoušků a tropických rostlin! 4 archy se 160 samolepkami udělají plno radosti a roztočí fantazii Vašich dětí, kteří pomocí samolepek vytvoří svůj vlastní svět! Ideální na dotvoření kreslených obrázků, samolepky se jednoduše aplikují a mají rozmanité využití. Video najdete na našem Instagramu

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.