Djeco - Tetování Temný svět

1 hodnocení

Nádherné tetovačky značky Djeco v designu drsných motorkářů a temných sil, které potěší všechny kluky a drsné holčičky.

standardní cena: 120 Kč –12 % 105 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 3021
Djeco - Tetování Temný svět
1 hodnocení
Tetovačky
Novinka
120 Kč –12 %

Detailní popis produktu

  • tetovačky značky Djeco
  • motiv temných sil ze světa motorkářů či námořníků
  • v balení jsou 2 archy tetovaček
  • jednotlivé obrázky jsou od sebe oddělené
  • dermatologicky testované a lehce odstranitelné
  • pro děti od 4 let

Tetování Djeco 

Nádherné tetovačky značky Djeco v designu drsných motorkářů a temných sil, které potěší všechny kluky a drsné holčičky. Jednotlivé obrázky jsou předem oddělené čárami, stačí si jen zvolit obrázek a vystřihnout ho. Následně na část těla, kterou chcete potetovat, přiložte obrázek bez fólie. Obrázek namočte, chviličku vyčkejte a opatrně sundejte papír. Obrázek zůstane na kůži, nechcete zaschnout a parádní tetovačka pro drsňáky je na světě!
djeco tetovaní temný svět

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

 

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.