KOH-I-NOOR Gioconda kreslící souprava 8890

1 hodnocení

Malá kvalitní souprava pro suchou kresbu značky KOH-I-NOOR včetně gumovací pryže a papírové těrky ke stínování. Je určena pro hobby a uměleckou kresbu. Obsahuje základní grafitová jádra i přírodní rudky.
 
314 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 2854
KOH-I-NOOR Gioconda kreslící souprava 8890
1 hodnocení
samolepky (1)
Novinka

Detailní popis produktu

 • kreslící souprava 8890 Gioconda KOH-I-NOOR mini
 • 10-ti dílná souprava
 • 2 x úhel v tužce, 3 x křída v tužce - bílá, červená, černá, 1 x progresso grafitové 6B, 1 pryž, 2 x suchý pastel 85500, 1 x papírová těrka
 • baleno v kovové krabičce
 • vhodné jako dárek

Kreslící souprava KOH-I-NOOR

Malá kvalitní souprava pro suchou kresbu značky KOH-I-NOOR včetně gumovací pryže a papírové těrky ke stínování. Je určena pro hobby a uměleckou kresbu. Obsahuje základní grafitová jádra i přírodní rudky. Díky této sadě si můžete vyzkoušet více kreslících pomůcek, abyste se mohli rozhodnout, která je ta Vaše umělecká cesta. V této sadě se také setkáte se skvělou plastickou gumou a s papírovou stěrkou, která umí skvěle stínovat a roztírat grafit a pastelový prášek. Pokud chcete zkusit základy kresby, neváhejte a tuto sadu si pořiďte! 

Náš tip: pořiďte si fixativ či lak na suchou kresbu. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

 

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.