KOH-I-NOOR Lak+lepidlo 150510 na ubrouskovou techniku 150ml

Neohodnoceno

Lak a lepidlo na ubrouskovou techniku značky KOH-I-NOOR v jednom. Ozdobte si staré a nevzhledné dekorace a vytvořte si útulný domov pomocí ubrouskové techniky! 

 

126 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 2866
KOH-I-NOOR Lak+lepidlo 150510 na ubrouskovou techniku 150ml
Neohodnoceno
Snímek obrazovky 2023 07 05 v 12.14.06
Novinka

Detailní popis produktu

  • lak a lepidlo na decoupage KOH-I-NOOR
  • obsah 150 ml
  • vhodné k použití na všechny povrchy
  • lepidlo přilne na povrch a lak zanechá matný vzhled

Decoupage lepidlo a lak KOH-I-NOOR

Lak a lepidlo na decoupage značky Koh-i-noor v jednom. Ozdobte si staré dekorace a vytvořte si útulný domov pomocí ubrouskové techniky! Vyrobeno na vodní bázi. Lepidlo je přilnavé na různé druhy povrchů - kov, papír, textil, dřevo, keramika a další. Lak dodá předmětu matný vzhled. 

 

Co je to decoupage

Decoupage čili ubrousková technika je jednoduchá výtvarná technika, kdy za pomoci ubrousků a lepidla, ozdobíme a dekorujeme různé předměty. Z ubrousku vystřihneme či odtrhneme (kraje jsou pak méně viditelné) část, kterou chceme k dekorování využít, oddělíme z ubrousku spodní vrstvy a necháme si pouze nejtenčí vrstvu s obrázkem. Místo na předmětu, který chceme dekorovat, přetřeme lepidlem (předem vybereme, zda chceme matný či lesklý vzhled lepidla/laku) a na něj umístíme obrázek. Vzhledem k tomu, že je ubrousek velmi tenký, pracujeme s ním velmi opatrně. Širším syntetickým štětcem od středu k okrajům přetřeme místo lehce lepidlem. Roztíráním vyhlazujeme nerovnosti. Protože je lepidlo na decoupage zároveň i lakem, přetřeme znovu celý předmět nebo jen část, kam jsme lepili ubrousek.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

DECOUPAGE TECHNIQUE PENTART

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

  1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

  2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

  3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

  4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

  5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

  6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.