Koh-i-noor plastelína 1315 10 barev 200gr

1 hodnocení

Měkká a poddajná plastelína značky KOH-I-NOOR zabaví Vaše dítko třeba při deštivém odpoledni a během školních hodin výtvarné výchovy. Sada obsahuje 10 základních zářivých barev.

37 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 3194
Koh-i-noor plastelína 1315 10 barev 200gr
1 hodnocení

Detailní popis produktu

 • jemná modelovací hmota zn. KOH-I-NOOR
 • po zpracování dokonale drží tvar
 • měkká a lehce tvarovatelná pro snadné tvoření
 • pro rozvoj jemné motoriky
 • netoxická
 • podporuje kreativitu a fantazii dětí
 • balení obsahuje 10 základních barev
 • zabaleno v plastové vaničce a papírové krabičce s krásným designem
 • vhodné pro školní tvoření i domácí použití

Modelovací hmota KOH-I-NOOR

Měkká a poddajná plastelína značky KOH-I-NOOR zabaví Vaše dítko třeba při deštivém odpoledni a během školních hodin výtvarné výchovy. Sada obsahuje 10 základních zářivých barev. Modelovací hmotu je možné tvarovat, různě z ní vykrajovat vykrajovátky a lze ji opakovaně zpracovat. Modelování pomáhá na jemnou motoriku dětí a pracuje s jejich kreativitou a fantazií. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.