Koh-i-noor ořezávátko stolní

Neohodnoceno

Originální stolní ořezávátko na kličku tradiční české značky KOH-I-NOOR má tvar starého foťáku. Ořezávátko se používá na hrocení pastelek a tužek o průměru do 11,6 mm. Skvělý retro design ukrývá ostré nože, které skvěle připraví tužky a pastelky k práci a neláme tuhy. 

337 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Kód: 92258
Koh-i-noor ořezávátko stolní
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 • stolní ořezávátko zn. KOH-I-NOOR
 • vhodné pro ořezání tužek o průměru do 11,6 mm
 • vyrobeno z plastu
 • neláme tuhy
 • vhodné pro grafitové a pastelové tuhy
 • nastavitelný držák tužky a možnost nastavení typu hrocení dle rozmezí 0,06 - 2 mm
 • součástí balení je upevňovací mechanismus na pracovní desku a návod pro použití
 • velikost ořezávátka 113 x 68 x 100 mm
 • ideální pro domácí použití

Stolní ořezávátko KOH-I-NOOR

Originální stolní ořezávátko na kličku tradiční české značky KOH-I-NOOR má tvar starého foťáku. Ořezávátko se používá na hrocení pastelek a tužek o průměru do 11,6 mm. Skvělý retro design ukrývá ostré nože, které skvěle připraví tužky a pastelky k práci a neláme tuhy. Ořezávátko je možné ho nastavit pro hrocení v rozmezí 0,06 -  2 mm. Je to skvělý doplněk pracovního stolu a jeho zábavný design Vám vykouzlí úsměv na tváři. Je vhodné jak na klasické tenké tužky, tak i na JUMBO velikosti tužek a pastelek. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu. Dbejte zvýšené opatrnosti při manipulaci, aby nedošlo ke zranění. 

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.