Koh-i-noor pastelky PROGRESSO dlouhé 8758/24

2 hodnocení

Tradiční pastelky Progresso zn. KOH-I-NOOR jsou jedinečné v tom, že neobsahují dřevěný plášť, jedná se pouze tuhu v tvrdém laku. Výborné pastelky pro kresbu a stínování.

293 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 3091
Koh-i-noor pastelky PROGRESSO dlouhé 8758/24
2 hodnocení
Progresso pastelky
Novinka

Detailní popis produktu

 • pastelky Progresso zn. KOH-I-NOOR
 • tradiční pastelky bez dřevěného pláště
 • lakované
 • obsahují 24 ks barev
 • vhodné kresbě, stínování a širokému množství využití
 • bohaté na pigmenty
 • používají se často ve školách v hodinách výtvarné výchovy

Pastelky KOH-I-NOOR

Tradiční pastelky Progresso zn. KOH-I-NOOR jsou jedinečné v tom, že neobsahují dřevěný plášť, jedná se pouze tuhu v tvrdém laku. Výborné pastelky pro kresbu a stínování.  

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu

 

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.