KOH-I-NOOR Pryž v tužce výsuvná na gumování

2 hodnocení

Nejlepší guma na gumování? Přece ta v tužce od KOH-I-NOOR. Perfektní volba do penálu, skvělá do ruky.

15 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Kód: 2851
KOH-I-NOOR Pryž v tužce výsuvná na gumování
2 hodnocení
samolepky
Novinka

Detailní popis produktu

 • pryž na gumování KOH-I-NOOR
 • praktická forma v tužce
 • vysouvací pryž
 • hravé barvy plastového obalu
 • mix barev - dle skladových možností
 • skvělé balení do penálu, vždy po ruce

Pryž v tužce KOH-I-NOOR

Nejlepší guma na gumování? Přece ta v tužce od KOH-I-NOOR. Perfektní volba do penálu, skvělá do ruky. Praktická pomůcka pro komfortní gumování. Kvalitní vysouvací pryž v tužce je vybavená klipem a brzdou, která brání vysunutí pryže do délky či jejímu zasouvání při gumování. Kvalitní guma zaručí bez zbytkové vygumování povrchu a plastové tělo chrání gumu před ušpiněním. Snadno uložíte do penálu či obalu na kreativní pomůcky. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.