Koh-i-noor sada štětců kulatých 5 ks

Neohodnoceno

Sada kulatých přírodních štětců zn. KOH-I-NOOR je určena pro využití v hodinách výtvarné výchovy ve školách a dle toho je také koncipována.

78 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Kód: 6754
Koh-i-noor sada štětců kulatých 5 ks
Neohodnoceno
Sada školních štětců koh-i-noor
Novinka

Detailní popis produktu

 • sada kulatých přírodních školních štětců zn. KOH-I-NOOR
 • obsahuje 5 ks štětců těchto velikostí č. 2, 4, 6, 8 a 10
 • baleno v plastovém sáčku s euro závěsem
 • štětec je dřevěný s chromováním, vlas je z kozy
 • rozměr soupravy je 245 x 55 x 9 mm
 • sada je určena pro školní potřeby ve výtvarné výchově

Sada kulatých štětců pro školní účely KOH-I-NOOR

Sada kulatých přírodních štětců zn. KOH-I-NOOR je určena pro využití v hodinách výtvarné výchovy ve školách a dle toho je také koncipována. Štětce mají krátké dřevěné násady s chromovým uchycením přírodních štětin a mají velikosti, které požadují pedagogové pro své hodiny a výuku. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi bez dohledu dospělé osoby.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.