Koh-i-noor - vodové barvy 172511 průměr 30 mm

Neohodnoceno

Akvarelové barvy zn. KOH-I-NOOR v sadě 12 základních barev jsou skvělé pro školní potřeby v hodinách výtvarné výchovy. Tyto barvy jsou certifikované a zcela bezpečné pro dětskou tvorbu.
 
73 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 7007
Koh-i-noor - vodové barvy 172511 průměr 30 mm
Neohodnoceno
Vodové barvy Koh-i-noor
Novinka

Detailní popis produktu

 • vodové barvy zn. KOH-I-NOOR
 • tzv. akvarelky
 • sada 12 odstínů základních barev
 • vodou ředitelné barvy
 • paletka s barvou má průměr 30 mm (větší balení)
 • výrazné a zářivé barvy s vysokým obsahem pigmentů
 • certifikované a bezpečné pro dětskou tvorbu
 • baleno v plastovém pouzdru černé barvy s transparentním víčkem
 • ideální pro školní a domácí tvoření, vhodné jsou také do výtvarných kurzů pro děti

Vodové barvy KOH-I-NOOR

Akvarelové barvy zn. KOH-I-NOOR v sadě 12 základních barev jsou skvělé pro školní potřeby v hodinách výtvarné výchovy. Tyto barvy jsou certifikované a zcela bezpečné pro dětskou tvorbu. Akvarelové barvy jsou vodou ředitelné a nanáší se pomocí štětců na papír. Mají krásné syté a zářivé barvy, se kterými vzniknou ty nejkrásnější obrázky! 

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev.

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů. S barvami pracujte za dohledu dospělé osoby. 

 

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.