KOH-I-NOR Umělecké pastelky 3824 POLYCOLOR v kovové krabičce 24 barev

Neohodnoceno

Umělecké pastelky POLYCOLOR značky KOH-I-NOOR mají špičkovou povrchovou úpravu, vyznačují se sytou barevnou stopou s možností kresbu dále upravovat roztíráním. Jsou vhodné pro umělecké a hobby kreslení.

485 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 2905
KOH-I-NOR Umělecké pastelky 3824 POLYCOLOR v kovové krabičce 24 barev
Neohodnoceno
Snímek obrazovky 2023 07 05 v 14.01.03
Novinka

Detailní popis produktu

 • souprava 24 ks kvalitních uměleckých pastelek POLYCOLOR zn. KOH-I-NOOR
 • délka pastelového jádra 150 mm s kvalitní pevnou tuhou o průměru 3,8 mm
 • vynikající vlastnosti kreslení s brilantními odstíny
 • ideální pro umělce i hobby kreslení
 • pastelka je šestihranná, zlatě označená, lakovaná
 • průměr pastelky 7 mm, délka 175 mm
 • dřevo sibiřského cedru nemořené
 • vysoce kvalitní tuha o průměru 3,8 mm
 • baleno v plechové krabičce
 • vhodné jako dárek

Pastelky KOH-I-NOOR

Umělecké pastelky POLYCOLOR značky KOH-I-NOOR mají špičkovou povrchovou úpravu, vyznačují se sytou barevnou stopou s možností kresbu dále upravovat roztíráním. Souprava uměleckých pastelek je vhodná pro umělece, hobby použití i pro běžné kreslení. Pastelky mají vysoce kvalitní tuhu s vynikajícími psacími vlastnostmi a brilantními odstíny. Těmito pastelkami vykouzlíte úsměv na nejedné tváři! 358590262_281548894365850_2341244967005768527_n

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

KOH-I-NOOR POLYCOLOR

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.