Krasopísanky k procvičování font 1

3 hodnocení

Krasopísanka Abecedy značka Ditipo je ideální k procvičování kaligrafie - umění krasopisu. Pokud se chcete naučit krásné ruční psaní, toto je to pravé pro Vás! Vytvořte z Vašeho písma obrázek! 

standardní cena: 89 Kč –5 % 84 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 768
Krasopísanky k procvičování font 1
3 hodnocení
Krasopísanky k procvičování font 1
Akce
89 Kč –5 %

Detailní popis produktu

  • krasopísanka k procvičování moderního krasopisu
  • obsahuje kompletní abecedu, předtištěná písmena k procvičení, návody k psaní včetně nácviku základních tahů, volné strany k vyzkoušení
  • gramáž papíru je vyšší 190 g, písmo se nepropíše na druhou stranu
  • obsahuje 32 stran
  • font 1

Krasopísanka Ditipo

Krasopísanka Abecedy značka Ditipo je ideální k procvičování kaligrafie - umění krasopisu. Pokud se chcete naučit krásné ruční psaní, toto je to pravé pro Vás! Vytvořte z Vašeho písma obrázek! Ruční psaní má uklidňující účinek, trénuje paměť, ruční psaní nám pomáhá v učení a rozvíjí trpělivost a kreativitu. Najděte si vlastní osobitý styl v rukopisu! 
340912885_103010376109887_1132653113190877081_n

Co je to kaligrafie/moderní kaligrafie

Kaligrafie je umění rukopisu. Síla linky se reguluje přítlakem na psací pomůcku. Psací pomůckou může být např. inkoustové či kaligrafické pero, štětec s inkoustem či akvarelovou barvou, fixy s různými šířkami štětcových hrotů, tzv. brush peny. Jemné linky se tvoří "lehkou" rukou, či-li jemným přítlakem na hrot, silné naopak větším přítlakem na hrot. Dle toho vzniká šířka čar písmen. Písmena v moderní kaligrafii se nemusí psát jedním tahem, jako je to v psacím vázaném písmu, které se učí na základních školách, ale klade se důraz právě na sílu přítlaku. Na psaní se člověk soustředí a píše velmi pomalu. Výsledný efekt pak právem připomíná umělecké dílo. 

Co je to falešná kaligrafie

U falešné kaligrafie se využívá dojem kaligrafie. Jako psací pomůcka může být např. tužka či pastelka, fixy bez štětcového hrotu. Zde se silnější místa písmen (tj. místa, kde je v kaligrafii větší přítlak na psací pomůcku) extra domalují, aby vznikl dojem silné čáry. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale skladujte v suchu a nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

KRASOPÍSANKA FONT 1 DITIPO

Ditipo je renomovanou značkou, která se specializuje na dětské hračky, hry a vybavení pro děti. S více než 25 lety zkušeností na trhu je Ditipo dobře známým jménem pro rodiče, kteří hledají kvalitní a bezpečné produkty pro své děti.

Hlavními produkty od značky Ditipo jsou:

  1. Hračky pro děti: Ditipo nabízí široký výběr hraček pro děti všech věkových kategorií. Od hraček pro nejmenší po stavebnice, hry, autíčka a panenky, Ditipo pokrývá široké spektrum zábavy pro děti.

  2. Hry a hlavolamy: Pro starší děti a rodinnou zábavu jsou k dispozici různé deskové hry, puzzle a hlavolamy, které podporují rozvoj logického myšlení a dovedností.

  3. Dětský nábytek a vybavení: Ditipo také nabízí nábytek a vybavení pro dětské pokoje, včetně postýlek, stolků, židlí a dalšího.

  4. Kreativní potřeby: Značka podporuje tvůrčí rozvoj dětí tím, že nabízí kreativní potřeby, jako jsou pastelky, barvy, a výtvarné sestavy.

  5. Oblečení a doplňky pro děti: Ditipo má také širokou nabídku dětského oblečení, obuvi a doplňků.

Ditipo si zakládá na kvalitě a bezpečnosti svých produktů. Všechny výrobky prochází přísnými testy a splňují nejvyšší normy bezpečnosti pro děti. Značka také klade důraz na kreativitu, vzdělávání a zábavu dětí prostřednictvím svých produktů.

Celkově je Ditipo spolehlivou značkou pro rodiče, kteří hledají kvalitní hračky a vybavení pro své děti. Jejich produkty podporují rozvoj dětí a zajišťují, že se děti mohou bavit a učit zároveň.